преса

Видання: SUMNO?, Інтернет-видання та мережа блоґів

«Терористки» виходять на екран

http://www.sumno.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1945&Itemid=1

03.01.07

З лютого місяця 2007 року російські й українські телемани «зустрінуться» з героями книжок Марини Меднікової «Зірка. Терористка» і «Крутая плюс. Терористка-2». У грудні 2006 року видавництво «Кальварія» надало ліцензію продакшн-компанії «Star Media» на право створення телесеріалу за мотивами книжок Марини Меднікової. Компанія, разом із авторкою та творчою групою вже активно працюють над створенням серіалу. Затверджено акторів на центральні ролі, серед котрих: Катерина Семенова, Ігор Ліванов, Олексій Булдаков, Леся Самаєва, Андрій Чернишов, Ольга Фадєєва, Ігор Письмений та інші.
«Яд змеи» – робоча назва нового телесеріалу, в якому «житимуть» Лідка та її візаві - слідча Кулик. «Старт» телепоказу планується на Першому російському та одному із загальноукраїнських телеканалів у лютому 2007 року. І вже зараз розпочато підготовку тексту кінороману для його видання у книжковому форматі.
Для довідки
Марина Меднікова – кіноредактор, сценарист, письменниця. Працювала головним редактором творчого об’єднання «Дебют» кіностудії ім. Довженка, головним редактором відділу кіновиробництва телевізійного каналу «1+1». Зараз є редактором популярних телесеріалів. Як письменниця дебютувала в 2003 році. Її дебютний роман «Тю!» одразу ж став бестселером. Її літературний стиль вирізняє кінематографічність, динамічність сюжетів та блискучий «антидепресантний» гумор. Сьогодні Меднікова відома як автор чотирьох книжок, кількох сценаріїв, головний автор серіалу «Сёстры по крови» (ТК «1+1»).
Книжка Марини Меднікової «Зірка. Терористка»
Успішна молода вчителька елітарного столичного ліцею, стає свідком у справі отруєння своїх учнів і поступово перетворюється на підозрювану, а потім — й на звинувачувану. А закінчується вся ця історія 11 вересня під уламками Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку...
Використовуючи технологію детективних телесеріалів, Меднікова розповідає про те, як складно в сучасній жінці відрізнити глибинну суть від личини «доброго», «жахливого», «цікавого». Особливу «пародійну» лінію вибудовують «картинки з життя» королівського сімейства Вінзорів.
Книжка Марини Меднікової «Крутая плюс. Терористка-2»
Продовження роману «Зірка, або Терористка». Лише через два роки після подій 11 вересня, якими закінчується перший роман, життя його чотирьох героїнь різко змінюється. Ці зміни пов’язані з діяльністю бізнесвумен, мецената та кандидата в столичні мери Лілії Крутої, котра розпочала свою карколомну кар’єру з... цебра помиїв.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930229 авторів
349 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій