Сергій Ухачевський

Карпатський капкан

ISBN: 9789666633470
Класифікатор: Українська художня література. Проза
К-сть сторінок: 216

Кошти від продажу цієї книги передаються на допомогу бійцям АТО

ТОП-7 новинок за версією видання «Домашний очаг»
ТОП-15 бестселерів весни книгарні Криївка
бестселер весни магазину електронного контенту BookLand
ТОП-10 кращих книг 2015 року порталу Фраза.UA
Сім романів, що допоможуть цікаво провести вечір від Intermarium
Top-7 кращих романів за версією First Truth&Transparency Committee (FTTC)


Придбати електронну книгу або читати в форматі мобільного контенту:
у магазині ліцензійного контенту Bookland
в електронній бібліотеці "Магазин розумного контенту" від Київстар

Це — розповідь про реальні події, що охоплює десять років (1941–1951) і п’ять країн, учасники якої — радянський герой-розвідник і воїни УПА; Йосип Сталін і Лаврентій Берія; фотокореспондент французької газети «Юманіте» і веселий білоруський партизан; 2-й Міністр Державної безпеки СРСР і Прем’єр-міністр Великобританії; чарівна агентка британської військової розвідки Бестія і безіменний Курвамать...


Невдала спецоперація Кремля на території Галичини в повоєнні роки, яка збіглася у часі з кількома іншими подіями, не залежними від радянського уряду. А на «перетині інтересів» урядів кількох країн опиняється директор дитячого сиротинця для глухонімих — професійний розвідник, доля якого видається абсолютно неймовірною саме тому, що вона є справжньою — у головного персонажа роману є реальний прототип.

Андрій Кокотюха, письменник, журналіст: Сучасний український читач звик, що в Західній Україні в другій половині 1940-х років протистояли радянські окупанти та українські повстанці. Причому перші – абсолютне Зло, другі – не завжди цілковите, проте загалом – Добро... Проте чеснота «Карпатського капкану» саме у відсутності радикальних чорно-білих кольорів. Та демонстрація на прикладі реальної, як зазначено в книзі, історії: у нашому житті не все так однозначно.

«Ідея роману народилася після розповіді Сергія Гаврилюка (син актора Івана Гаврилюка — прим. ред.) про свого діда по матері, який був розвідником. — говорить письменник Сергій Ухачевський. — Довелось попрацювати і з архівами. Але варто не забувати, що це — не історична хроніка, а художній твір, і певна доля фантазії в ньому є».

Книга ілюстрована в стилі 60-х-70-х років минулого століття. Малюнки створив відомий ілюстратор Олег Кіналь, а дизайн обкладинки та макет книги — знаний львівський художник Михайло Євшин. А такі деталі, як книжковий папір і тверда палітурка з півкруглим корінцем, роблять цю книгу не лише цікавим читанням, але й чудовим подарунком. При чому, як дорослому читачу, так і підлітку.

«Тексти Сергія Ухачевського завжди дуже «живі», насичені, динамічні. Ти не встигаєш перевести подих, як історія вже підходить до фіналу. — відзначає керівник і власник видавництва «Кальварія» Петро Мацкевич. — А його бойовий досвід вберігає читача від «військових ляпів», які регулярно трапляються у письменників».

Facebook-сторінка книги

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій