преса

Видання: «Економічні новини»

Ю.Іздрик презентував

http://economic.cv.ua/articles/19681
23.11.2007

У Чернівцях Юрій Іздрик репрезентував нові числа журналу "Четвер" та свою нову збірку "Флешка". Зустріч з сучасним автором зорганізував клуб прогресивної молоді "Дискурс" за підтримки відділу у справах сім"ї та молоді та міського центру соціальних служб для молоді.
Скачать Тренажер финансовых способностей Игра на бирже через Интернет Cкачай Демо-счет бесплатно!
Найпопулярніша пошукова система в Інтернеті на запит "Юрій Іздрик" подає більше 27 тисяч знайдених сторінок. Саме Іздрик у 1989 році заснував часопис "Четвер", який нині визнають провісником "Станіславського феномену".

Журнал Іздрик редагував разом із Тарасом Прохасько та Юрієм Андруховичем. Нині світ вже побачило 13 номерів видання, і останні пан Юрій приїхав репрезентувати у Чернівці. Від зустрічі, зорганізованої клубом "Дискурс" за підтримки міського відділу у справах сім"ї та молоді та центом соціальних служб для молоді, мали б отримати задоволення від "живого спілкування" ті, хто прийде на зустріч. Адже, як зізнався сам письменник, для нього такі побачення - частина роботи.
- Якщо бути максимально відвертим, то я нічого не чекаю, тому що то є чергова промо-акція, зініційована Василем Іваночком, директором видавництва "Лілея НВ". Але якщо я вже потрпаляю в таку ситуацію, тоя вже чекаю живого спілкування і розуміння, - поділився письменник.

Останній номер "Четверга" - це збірка творів молодих авторів. В ньому немає ані рядочка самого Іздрика. Натомість є інше видання - "Флешка", яку вже переклали польською, англійською, російською та іншими мовами. У книжку увійшли есеї Юрія Іздрика, починаючи з 1995 року. Уривки з неї автор читав чернівецькій публіці, а ще - відповідав на дуже відверті запитання від знавців творчості та тих, кому просто не байдужа сучасна українська література.

Довідково:
Юрій Іздрик – літератор, художник, музикант. Про себе говорить так: «Я людина твердих, майже незламних принципів, котрі постійно порушую». Народився в Калуші 16 серпня 1962 року. В 1984 закінчив Львівську політехніку. Працював інженером. У 1989 заснував «часопис текстів і візії «ЧЕТВЕР», який став одним із найважливіших чинників формування славнозвісного «Станіславського феномену». Довший час співредакторами «Четверга» були Юрій Андрухович і Тарас Прохасько.

Основні книжки: «Станіслав і 11 його визволителів», «Воццек», «Острів КРК», «Подвійний Леон», «АМ тм». Найновіша на сьогодні збірка – «Флешка». Перекладений польською, англійською, російською та іншими мовами.

Клуб «Дискурс» заснований у 2002 році, став центром живого, безпосереднього спілкування чернівецької молоді з найпопулярнішими сучасними письменниками, науковцями та громадськими діячами.

За цей час серед його гостей неодноразово були Юрій Андрухович, Юрій Винничук, Сергій Жадан, Тарас Прохасько, Андрій Бондар та інші.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031229 авторів
349 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій