преса

Видання: «Інтернет-видання «Пластелін»

ЮРІЙ ІЗДРИК – МАЙЖЕ «ПЕРСОНА ПРИКАРПАТТЯ»

http://www.plastylin.if.ua/node/365
2008-01-23

У проведеному нещодавно інформаційним ресурсом конкурсі «Персона Прикарпаття» перемогу отримав губернатор Івано-Франківської області Микола Палійчук, який і став людиною Прикарпаття №1. Друге місце дісталось культовій персоні для теренів Станіславова – редактору часопису «ЧЕТВЕР», письменнику, музиканту та художнику Юрію Іздрику, який програв у змаганні губернатору лише кілька голосів. Що характерно – протягом конкурсу Іздрик впевнено лідирував, а як лише Микола Палійчук раптово обійшов його на кілька десятих відсотки – конкурс випадково закінчився…
Персона, яка у 2007 для Прикарпаття стала знаковою, обиралась не малочисельним журі, а, як це заведено в демократичному суспільстві – народом. Хоча, як це заведено в демократичному суспільстві, в процесі голосування траплялись темні калюжі, які загрожували перерости в куди більші водоймища. Неможливість голосування з однієї ІР-адреси та нерідкі проблеми з відсотковим співвідношенням між конкурсантами кидали тінь на відповідність голосування реальним показникам. Але це деталі, головне – переможці.
Протягом конкурсу постійними лідерами були люди, долучені до суспільно-культурного процесу Франика – спершу Наталя Найда, яка завідує екстрималами з «Адреналінового стилю», згодом – Іздрик – просто культурний гуру. Переможцем неочікувано стала персона політична.
Микола Палійчук обживає терени Івано-Франківська лише четвертий місяць, Іздрик у Франику не перший десяток років. Звісно, ніхто не заперечує здобутків губернатора, але як відносно маловідомому персонажу політичного пантеону вдалось обійти знану персону Івано-Франківська, залишається загадкою. Пропахує якоюсь містикою, або містифікацією,.. чи махінацією… ну, в цьому випадку наша справа здогадуватись, а не констатувати факт.
Вітання переможцеві, як першому, так і другому.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728230 авторів
351 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій