преса

Видання: «Інтернет-видання «PROMOmix»

Це - не Гелоувін, це - презентація нової книжки

http://promomix.net/article.php?root=2&item=1169ї

Ще за годину до початку, у нижньому залі «Бочки хмільної» вже блимали спалахи фотокамер, зал поступово наповнювала усіляка нечисть (чорти, вампіри, вовкулаки), а пізніше у натовпі з’явився справжнісінький лук і стріли зі срібними наконечниками... Ось прийшли музиканти - досі загадковий для багатьох гурт MANA-BAND. Виявилось, що MANA-BANDом є вже відомі в Києві гітаристи Сергій Рибаков і Володимир Манацюк та ударник Павло Кірєєв. Поки «визвучувалися», у залі не лишилося сидячих місць - «чортам» довелось тягати їх з верхньої залі...
Нарешті по вухах вдарив MANA-BANDівський рок і під сценою наче тінь з’явилася мідноволоса тендітна дівчина з великими очима та янгольською посмішкою. Вона заговорила про... Смерть і темряву, фобії та своє полювання на вовкулаку, про таємницю квіту папороті та знайомого напівбога-напівпсиха Локі. Локі колись допоміг Тетяні у скрутну мить, і вона не могла не вписати його в свою нову книжку «Жарт другий. Квіт папороті». Тетяна саме закінчила читати фрагмент книжки про Локі, коли її знайомий бог, мабуть, вирішив пожартувати: у всій «Бочці» раптом згасло світло... Чи то Тетянині історії так вплинули на публіку, чи то музичний супровід підсилив емоції, але декому справді стало моторошно у підвальній темряві... Серед публіки відчувалася легка паніка.
Хвилин за двадцять світло з’явилось. Обійшлося без жертв. Так і мало бути. Адже це була презентація «Жарту», в якому, за словами Авторки, попри все, ніхто не повинен був загинути. І не загинув.
Happy end: соло-гітара, квіти для Тетяни та фінальна автограф-сесія з підписанням книжок «Жарт другий. Квіт папороті», «Жарт. Із життя психів» і «свіжої» аудіокниги «Жарт другий. Квіт папороті».


Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031229 авторів
349 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій