преса

Автор: Kurchenia
Видання: SUMNO?, Інтернет-видання та мережа блоґів

«Романа» – досвід красивого кохання

«Романа» – досвід красивого кохання
25.11.06
Романа «Основний інстинкт» в українському прозовому варіанті з Романою Плащук в головній ролі – що ви скажете на таку назву? Таке собі чорняве, біляве, чи яке там стерво, яке западає в серце західноукраїнському хлопцеві, і в ньому (в цьому серці) киплять гормони, соромно сказати, через верх. Як її позбутися, цієї Романи, Мани, Омани ...?

Українська книга вже не червоніє від блудливо-звабливого слова «секс» з усіма подробицями і деталями (яких занадто рясніє у кожному розділі), хоча це вже на розсуд читача. Якщо ви бажаєте набратися досвіду «красиво кохати» – будь-ласка, та це наражає на небезпеку занадто захопитися грою.

Так, грою, саме грою, адже сюжет схожий на гру в карти: спершу даєш ляпас ти, потім, керуючись принципом око за око, отримуєш по рильцю сам. Отож, Романа водить за носа Арсена (двадцятивосьмирічного принца на «Москаликові», який п'є перцівку замість закордонних коньяків) і не тільки його. Вона то пристрасна коханка, яка кожного разу ходить по лезу бритви, то чистої води невинність і пай-дівчинка, то звичайнісінька шльондра, яка просто заробляє на життя. Та, незважаючи на всю її брутальність та позбавленість будь-яких без винятку норм моралі (фу, який застарілий вислів, та іншого, на жаль, ще не винайшли), у неї закохані всі, навіть особи тієї ж статі, бо вона Мана, Омана. Можливо, її насправді не існує. Вона все і нічого. Вона говорить правду, та сама не впевнена, чи відверта. Вона дає, але нічого не просить взамін, бо усе й так біля її ніг. Це те, що подобається чоловікам, чого вони хочуть у своїх найпотаємніших бажаннях, і тільки вона зможе їх задовольнити. І коли переконаний, що виграв, так, вона твоя, - знак «Stop!» – у дурні пошили тебе, бо Романа все передбачила.

Детективчик без гострого накалу почуттів, з романтичною, «особливою» історією, в якій задіяно любовний трикутник, ні, п'ятикутник, ба мо' десятикутник? Діалоги Вас чекають трохи нуднуваті, відразу просвічується вимисел і «ненабитість руки» автора. Втім, розберетеся самі. Хто переможе у цій лотереї? Романа вже вирішила все замість Вас...

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031229 авторів
349 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій