преса

Видання: Обозреватель, ежеминутная интернет-газета

"Платний пляж на Стіксі"

18.08.2005
http://kiyany.com.ua/news/2005/8/18/2491.htm

Вчора в Києві презентували нову рок-оперу "Платний пляж на Стіксі". Як повідомив автор ідеї і текстів поет Віталій Борисполець на презентації проекту в середу в Києві, ідея створення рок-опери з'явилася в 2003 році і на сьогоднішній день уже практично закінчена робота над лібрето і записані всі музичні партії.

За словами автора, дія опери відбувається на березі міфічної ріки Стікс, а потім на так званому "перехресті континентів". Центром сюжету рок-опери стало філософське осмислення життя людини - дізнався Київ-прес-інформ.

Головним героєм є людина, що розтратила свою душу на миттеві радощі життя і в результаті втратила всіх своїх друзів, рідних і близьких. Він попадає на берег Стіксу, однак не може переправитися на іншу сторону у світ мертвих, тому що йому немає чим заплатити Харону. В результаті він попадає на перехрестя континентів, де повинен переосмислити своє життя.

Віталій Борисполець підкреслив, що фінал опери щасливий: головний герой усвідомлює і визнає свої помилки, і вмирає щасливим, одержавши прощення.

Композитор і аранжувальник Олександр Войтович повідомив, що при створенні музичної частини рок-опери було використано багато музичних стилів: рок, хард-рок, джаз, готика, класичний хорал.

У реалізації проекту також беруть участь композитор, співак і гітарист Віктор Майструк, співачка Інеш, вокальний квартет "Galante Solo", джазовий піаніст Тімур Полянський, гітарист Юрій Пелех, бас-гітарист і контрабасист Сергій Супрун, ударник Володимир Корпан. Крім того, за словами Віталія Бориспольця, у рок-опері дебютує обдарований вокаліст-дискант одинадцятирічний житель Львова Павло Пігура.

Як повідомила PR-директор видавництва "Кальварія", яка є співавтором проекту, Ксенія Сладкевич у четвер у київському клубі "Купідон" пройде презентація уривків з опери, а на початку вересня на книжкових ринках країни з'являться СD із саунд-треками до рок-опери і книжка "Платний пляж на Стіксі", куди ввійдуть сто кращих верлібрів автора, що склали основу рок-опери.


Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій