преса

Автор: Тетяна Таланова
Видання: SUMNO?, Інтернет-видання та мережа блоґів

Терористка-2

10.09.06
http://www.sumno.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1568&Itemid=42

Крутая Плюс Тримаємо в руках другу частину вже знайомої нам „Терористки”. В принципі, „Крутую плюс” можна читати як самостійний твір, але, звичайно, щоб мати перед собою повнокровне художнє полотно, варто розпочати з першої книги. Марина Меднікова іде в ногу з часом, тож успішно спіймала хвилю необхідного народу жанру – роман-серіал. Адже навіть ті, хто дорікає творцям мильних опер телебачення мимохіть все ж дивляться їх доволі часто. Як серіали затягують у свої нетрі бабусь-пенсіонерок, домогосподарок та багато-багато інших верств населення, так само і „Терористка-2” не відпускає погляд і свідомість з першої і до останньої сторінки.


Ну, і за законами жанру, спочатку гади і „падонки” керують світом, а позитивні і світлі персони від цього плачуть. Зате наприкінці „наші” всипають перцю „не-нашим” і закон всесвітньої справедливості активно вступає в дію.

Проте, як не дивно, для серіального жанру, попри стандартну схему розвитку подій („наших б’ють, наші мстяться”), на сторінках роману не видно розмазаних сентиментальних соплей, за що я авторці дуже і дуже вдячна.

Основний акторський склад залишається з попередньої частини, тож кому небайдужа майбутня доля Зірки Симчич і Командо, слідчої Тетяни Кулик та її (?) дитини, скандального журналіста Олежка Ткача, Травки, Маріванни та інших, раджу почитати.

Марина Меднікова не полишає свій легкий гумор, тож її мова так само як і в першій частині зі смаком приправлена тонким гумором. Знову, читаючи її виписувала милі українські слова на кшталт „кишківника”. Коротше кажучи, отримала море задоволення. Відкрила книгу, випала в інше життя, закрила книгу, повернулась до звичного: читати її дуже легко і цікаво.

Цього разу так само не обійшлося без політики як міжнародного, так і місцевого значення. Зірчина подруга (якщо так можна сказати про людину вдвічі старшу) Маріванна продовжує своє активне листування з англійською королевою, а всі сюжетні лінії зав’язано на одній яскравій персоні – успішній бізнес-леді, матері, талановитій підприємниці – Лілії Крутій, яка, на додачу до усіх своїх видатних якостей, хоче стати ще й мером столиці. І всі наші герої певним чином виявляються задіяними у цих виборчих перегонах, які рухають сюжет до розв’язки. З майстерною реалістичністю виписані психологічні образи персонажів, таким чином вчинки, слова і поведінка героїв являють собою цілісну картину особистості.

Єдине, за що Марину Меднікову можна звинуватити у нежиттєвості, це те що усі „дрімз кам тру”, але на те ж він і серіал, еге ж?

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031229 авторів
349 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій