преса

Автор: Urban buffet
Видання: Urban Buffet

На Книжковому Арсеналі презентують останній роман Джекі Колінз в українському перекладі

20–24 квітня на Книжковому Арсеналі відбудеться презентація останнього роману Джекі Колінз в українському перекладі, виданого компанією Dopomoga group спільно з Українським видавництвом Кальварія.

«Сповідь шаленого дівчиська. Молоді роки Лакі» — це книга, яка присвячується усім підліткам з нездоланною жагою до волі та самостійності.

В центрі роману – сильна, харизматична та успішна жінка Лакі Сантанжело. Багато хто дивується, як їй вдалося такою стати. На сторінках роману ми знайомимося з підлітком Лакі, яка прагне пізнати життя, любов і незалежність. Ми вирушаємо з нею на пошуки пригод і кохання, бачимо, як вона дає опір батькові – жорстокому гангстеру Джино Сантанжело, ми спостерігаємо, як викристалізовується її характер і незламна жага до успіху. У п’ятнадцять років Лакі сама собі господиня. Жодній людині не під силу втримати Лакі. Вона знає, чого хоче, і прямує до свого бажання, незважаючи на перепони.

Книга послужила основою для фільму, запланованого з Amber Entertainment.

Презентуємо вашій увазі статтю про Джекі Колінз та про її улюблену героїню Лакі Сантанжело, автором якої є молодша донька письменниці – Рорі Самана Грін.

Поява Лакі: моя мати Джекі Колінз і її альтер его «шаленого дівчиська»

Автор: Рорі Самана Грін (наймолодша донька Дж.Колінз)

23.02.16 (півроку після смерті Джекі Колінз)

Я вірю, що кожен персонаж, який з’являвся на сторінках книжок Джекі Колінз, рефлексував з якоюсь частиною її самої. Та не було персонажа, яким би було більш зачароване її серце, ніж її любима і безсмертна Лакі Сантанжело. Мама любила повторювати: «Лакі – це та, ким хоче бути кожна жінка». Що я знаю точно, так це те, що Лакі – це та, ким хотіла бути моя мати, і в багатьох випадках була нею. Поява Лакі і усі її подальші сміливі витівки, зібрані у дев’яти романах, розпалили пристрасть у моїй мамі набагато більше, чим уся її слава разом узята.

Без сумніву, образ Лакі виношувався в яскравій уяві моєї матері роками, складався з її особистих пригод і спостережень. Вперше Лакі з’явилася в «Шансах» (1981) – романі про хлопчиська з вулиць Нью-Йорку на ім’я Джино, який згодом став лідером потужного кримінального угруповання з великою фінансовою часткою у Вегасі. Лакі – донька Джино. Коли вона народилася, він називає її «найбільш вишуканим створінням, яке він до цього бачив». Незабаром Лакі піде слідами татуся.

Джекі Колінз обожнювала свою Лакі і її пристрасть переходила на сторінки романів. Я не знаю нікого, хто б прочитавши роман, не закохався би в Лакі. Не лише тому, що вона приголомшлива, але й тому, що вона розумна, безстрашна, вперта, смілива, чутлива та напрочуд вірна. Гм… звучить фамільярно. Та вона керує бізнесом, не хапає заручників, іскриться впевненістю і – як любила повторювати моя мама – «надирає кілька серйозних дуп».

Лакі була артерією життя і для моєї матері. Вона була для неї центром і захоплювала її в ті роки життя, коли мама перемкнула свою увагу на необхідність навчитися жити з раком, аніж померти від нього. Кожного дня я чую, як сильно за нею сумують. Я уявляю собі це саме так: допоки Лакі Сантанжело на м’яких і легких лапах пантери крокує сторінками романів Джекі Коллінз, Джекі Колінз йтиме поряд з нею.

Оригінал статті тут.

Придбати книгу:
– мережа книгарень “Є”;
– інтернет-книгарня Yakaboo;
– на Книжковому Арсеналі (21-24 квітня, Київ, Мистецький Арсенал).

Джерело

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій