преса

Автор: Рорі Саманта Грін
Видання: Блог Yakaboo.ua

Поява Лакі: моя мати Джекі Колінз і її альтер его «шаленого дівчиська»

Молодша донька всесвітньо відомої романістки Джекі Колінз — про свою мати та про її улюблену героїню Лакі Сантанжело, яка цього року «заговорила» й українською. Наприкінці лютого на полицях книгарень з’явилася новинка — пріквел до серії популярних романів про сильну, харизматичну та успішну жінку Лакі Сантанжело — роман «Сповідь шаленого дівчиська», в якому розповідається про підліткові роки дикунки, яка згодом очолить бізнес-імперію.

Як пише Рорі Саманта Грін, «Джекі Колінз обожнювала свою Лакі, і її пристрасть переходила на сторінки романів. Я не знаю нікого, хто б прочитавши роман, не закохався би у Лакі. Не лише тому, що вона приголомшлива, але й тому, що вона розумна, безстрашна, вперта, смілива, чутлива та напрочуд вірна. Гм… звучить фамільярно. Та вона керує бізнесом, не хапає заручників, іскриться впевненістю і — як любила повторювати моя мама — завдає копняків кільком серйозним дупам».

Життєвий досвід навчив мене, що стосунки насправді не закінчуються, коли хтось помирає, натомість вони змінюються. Я досі відчуваю такий тісний зв’язок зі своєю мамою. — ділиться своїми відчуттями донька. — Я розмовляю з нею щодня і можу почути її голос і відчути обійми так, неначе вона поруч зі мною. Для всіх вдячних читачів і для тих, кому ще тільки доведеться познайомитися з романами, саме Лакі — наш міцний зв’язок.

Повну версію статті читайте тут

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728230 авторів
351 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій