преса

Автор: ЛітАкцент
Видання: Літакцент, Інтернет-видання

Руслан Горовий у “Є”

Видавництво Кальварія та книгарня “Є” запрошують на презентацію нової книги Руслана Горового – кінорежисера, блогера, головного режисера «Магнолія ТВ» й автора і керівника відомого проекту «Служба розшуку дітей» 26 вересня.

Початок — о 18:00

Лише чотири історії, кожна з яких захоплює вас живими, гострими й бурхливими відчуттями та трохи змінює вас і ваше життя. Хоча останнє ви відчуєте значно пізніше.

Історія військового пілота у зоні АТО (оповідання «Нижче неба»), історія кохання сільського електрика та залізничниці-практикантки на провінційному залізничному переїзді (оповідання «Переїзд») та історія блогера і його розслідування таємниці загибелі своїх батьків через багато років потому (повість «Buenos dias, chica»). А також — історія однієї сучасної спецоперації, за участі спец призначенців України та Росії, в зоні відчуження, у якій є й авторська, трохи фантастична, версія того, що насправді сталося на Чорнобильській АЕС майже тридцять років тому (повість «Ген воїна»).

І, як завжди, майже усі герої Руслана Горового мають реальних прототипів. Навіть у повісті, де висувається фантастична гіпотеза. Адже Автор, як професійний журналіст, дуже обережний зі своїми фантазіями.

«Руслан Горовий у своїй творчості не обмежується якоюсь однією тематикою, — відзначає засновник і директор видавництва «Кальварія» Петро Мацкевич, — постійні подорожі Україною та закордоном дарують йому можливість обирати для своїх творів лише найяскравіші враження, а вміння співпереживати дає Авторові можливість побачити живі, гострі, бурхливі почуття навіть у буденних, на перший погляд, історіях».

Обкладинку книжки «Ген воїна» розробив художник Андрій Єрмоленко, один із головних представників течії жлоб-арту, член Союзу Вольних Художників «Воля або Смерть», арт-директор «Українського тижня» та автор серій робіт «Шевченкіана» та «Анархія».

***

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3

Вхід вільний.

Джерело: ЛітАкцент

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031230 авторів
351 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій