преса

Видання: Літакцент, Інтернет-видання

У «Кальварії» звільнили директора і змінили доменне ім’я

Львівське видавництво «Кальварія» змінило директора, доменне ім’я та плани.

В повідомленні видавництва зазначають:

“Причиною стали дії попереднього директора ТОВ «Кальварія» пані Анетти Антоненко, які загрожують існуванню видавництва і, як наслідок, — повна втрата довіри до неї зі сторони мажоритарного власника. Фактично пані Анетта Антоненко вчинила спробу привласнити усі напрацювання ТОВ «Кальварія», які створювались більше 20 років. Дії, вчинені екс-директором ТОВ «Кальварія» роблять абсолютно неприйнятною для видавництва будь-яку подальшу співпрацю між Антоненко Анеттою Леонідівною та ТОВ «Кальварія», як також і будь-яку дотичність імені «Антоненко Анетта Леонідівна» до назв «Видавництво Кальварія» чи «Кальварія» у видавничій та культурній сферах”.

«Принцип прозорості у стосунках між партнерами є, з моєї точки зору, базою будь-якої «здорової» справи. Тому виявлені факти «закулісних» дій пані Анетти Антоненко мене не просто обурили — я вважаю подібні вчинки неприйнятними, особливо у видавничій галузі, яка мала би демонструвати певні стандарти бізнес-культури, — коментує ситуацію мажоритарний власник ТОВ «Кальварія» Петро Мацкевич, — вони також змусили мене переглянути низку планів щодо подальшого розвитку «Кальварії», зокрема призупинити переговори щодо залучення інвестицій до видавництва, як також призупинити реалізацію кількох розпочатих проектів, зокрема й щодо захисту авторських прав».

Також повідомляють, що видавництво «Кальварія» змінює доменне ім’я свого офіційного інтернет-представництва на calvaria.org.ua

У коментарі “Читомо” Антоненко заявила, що досі видавництво юридично належить Мацкевичу та їй.
«Викладена п. П. Мацкевичем версія конфлікту між керівниками ТОВ «Кальварія» (співзасновниками) не відповідає дійсності», — наголошує вона, зазначаючи, що поки що утримається від подальших коментарів.
За її словами, причина конфлікту у тому, що дві людини, які особисто знайомі 30 років, в якийсь момент не можуть знайти спільну мову.
Також вона додає, що жодного проекту, який був запланований, не буде зупинено.
«Адже я вільна людина у вільній країні і маю вільні права. Й тому все, що заплановано (в тому числі і презентація 5 червня Октавіо Паса в книгарні «Є» і всі інші проекти видань), буде здійснено. Ці проекти я придумала і я їх виконаю, а про те, що пише п. Мацкевич — це стосується його особистих проектів, хай він їх і виконує і «призупиняє»», — наголосила Антоненко.
“ЛітАкценту” пані Антоненко повідомила, що відмовляється коментувати ситуацію.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031230 авторів
351 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій