преса

Автор: Олег Шинкаренко
Видання: Телекритика (актуальна), Інтернет-видання про ЗМІ

Оксана Форостина:

Оксана Форостина: Мій роман був для мене, наче камінг-аут для геїв та лесбіянок
02.06.2013

Заступниця відповідального редактора часопису «Критика» презентувала у Києві свій роман "Duty Free"


"Помітно, що сучасна українська проза стає більш журналістською", - зауважив письменник Андрій Курков, який вів презентацію книжки Оксани Форостиної у Будинку кіно. На його думку, це виявляється у іншому ставленні до мови, стилю, ритму та у трохи недоопрацьованих образах.

Оксана Форостина написала перші кілька сторінок свого дебютного роману Duty Free ще 2001 року. Тоді вона працювала прес-секретаркою Мистецького об'єднання «Дзиґа», унікального культурного та інтелектуального центру, який займався організацією концертів, фестивалів, галереєю contemporary art — у своєму рідному місті Львові. Форостина тоді також була виконавчим продюсером FM-станції «Радіо Ініціатива», одного з медіа-проектів «Дзиґи».

Оксана повернулася у журналістику 2003 року, висвітлюючи українську політику у щоденній «Львівській газеті», а трохи згодом — як місцева репортерка радіо «Голос Америки». 2006 року як активістка Незалежної медіа-профспілки України вона була на чолі підготовки, переговорів з менеджментом та підписання Угоди про редакційну політику — першої такої угоди в українській пресі. Менш ніж через рік її було звільнено з газети через профспілкову діяльність. Далі вона займалася журналістикою як фрилансер, переважно для закордонних медіа. Її статті публікувалися BusinessWeek, Transitions Online, and The Ukrainian Observer.Зараз Оксана є заступницею відповідального редактора часопису «Критика» та відповідальною редакторкою «Критичних рішень» — нового проекту «Критики», амбітного онлайн-медіа. Мешкає у Києві.
Оксана Форостина написала перші кілька сторінок свого дебютного роману Duty Free ще 2001 року. Тоді вона працювала прес-секретаркою Мистецького об'єднання «Дзиґа» у своєму рідному місті Львові. Форостина тоді також була виконавчим продюсером FM-станції «Радіо Ініціатива», одного з медіа-проектів «Дзиґи».

З 2003 року Оксана висвітлювала українську політику у щоденній «Львівській газеті», а трохи згодом — як місцева репортерка радіо «Голос Америки». 2006 року як активістка Незалежної медіа-профспілки України вона була на чолі підготовки, переговорів з менеджментом та підписання Угоди про редакційну політику — першої такої угоди в українській пресі. Менш ніж через рік її було звільнено з газети через профспілкову діяльність. Далі вона займалася журналістикою як фрилансер, переважно для закордонних медіа. Її статті публікувалися BusinessWeek, Transitions Online, and The Ukrainian Observer.

Зараз Оксана є заступницею відповідального редактора часопису «Критика» та відповідальною редакторкою «Критичних рішень» — нового проекту «Критики». Мешкає у Києві.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031230 авторів
351 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій