преса

Видання: Волинська правда

Любко ДЕРЕШ: Я вірю, що Україну чекає ...

Любко Дереш у Луцьку: Я вірю, що Україну чекає велике інтелектуальне піднесення
25.10.2013

Вчора у Луцьку відомий молодий український письменник Любко Дереш презентував свої нові книги – збірку повістей «Миротворець» та роман «Остання любов асури Махараджа». Про це повідомляє «Волинська правда».
Презентація відбулася за сприяння новоствореної Громадської Ініціативи «СтендаЛь», метою якої є популяризація сучасної української літератури. Як розповів Любко Дереш, ці останні свої твори він почав писати, перебуваючи за межами України. «Я був майже рік на Синайському півострові і в 120 кілометрах від гори Синай, де Мойсей отримав 10 заповідей, в мене і виник цей задум. Це – мій «Синайський цикл». Він включатиме три книги – збірку повістей «Миротворець», роман «Остання любов асури Махараджа» та збірку новел, яка з’явиться навесні», – розповів письменник.

Любко Дереш у Луцьку: Я вірю, що Україну чекає велике інтелектуальне піднесення (ФОТО) Вчора у Луцьку відомий молодий український письменник Любко Дереш презентував свої нові книги – збірку повістей «Миротоврець» та роман «Остання любов асури Махараджа». Про це повідомляє «Волинська правда».
Любко Дереш у Луцьку: Я вірю, що Україну чекає велике інтелектуальне піднесення (ФОТО) Любко Дереш у Луцьку: Я вірю, що Україну чекає велике інтелектуальне піднесення (ФОТО) Любко Дереш у Луцьку: Я вірю, що Україну чекає велике інтелектуальне піднесення (ФОТО)
Цікавим є сюжет роману «Остання любов асури Махарджа»: «Це роман про істоту, про демона, який вчиться кохати, вчиться почуттям. І ідея полягає в тому, що кохання, коли воно дійсно охоплює, коли воно справжнє, може і таку істоту зробити кращою».

Письменник поділився думками стосовно розвитку сучасної української літератури. «Моя оптимістично-ідеальна,і можливо, наївна думка каже, що Україну чекає велике інтелектуальне піднесення», – наголосив Любко Дереш.

Письменник також відповів на чисельні запитання журналістів. Вони торкались як творчого шляху, так і повсякденного життя письменника. Відповідаючи на одне із питань, Любко Дереш зауважив, що творчий шлях письменника – це свого роду боротьба.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій