преса

Автор: Іван МУРАХА
Видання: ДНІПРОГРАД

Дереш презентував у Дніпрі твори періоду дауншифті

Дереш презентував у Дніпрі твори періоду дауншифтінгу
27.11.2013

25 листопада в медіа центрі «ДНЕПР ПОСТ» відбулася прес-конференція, присвячена візиту до нашого міста найбільш загадкового українського письменника Любко Дереш та презентації двох його нових книжок.

Представляючи гостя, директор Книгарні «ВІЗ» Ольга Чорна зазначила, що для Дніпропетровська це завжди подія, коли приїздить письменник, тим паче, такий, як Любомир Дереш.

«Сьогодні в Дніпропетровську він презентує свої нові романи. Вони нещодавно побачили світ, але вже увійшли до списку ВВС. В книжках Любомира є переплетення культурологічних елементів, що мене надзвичайно вражає. Мені хочеться дедалі частіше вітати таких авторів, як Любомир, у нашому місті», - заявила пані Ольга.

Любко Дереш зізнався, що радий знову бути у Дніпропетровську. Останній раз він презентував тут книгу «Голова Якова» приблизно 1,5 роки тому. Книга була написана після 5-річного мовчання в літературі.

«Сьогодні я презентую збірку повістей«Миротворець» і роман «Остання любов Асури Махараджа». Вони становлять «Синайський цикл». Третьої книгою з цього циклу стане збірка оповідань, яка вийде весною 2014 року», - анонсував свої нові твори митець.

За словами письменника, його нові твори розраховані на молодше покоління, на тих людей, які ще вірять в диво.

«В житті кожної людини буває момент кризи, але вона завжди передує світанку. В житті найскладніші випробування бувають перед якимось проясненням. Є молоді люди, які все ж таки вірять, що за всіма цими перешкодами можна знайти щось справжнє. І це зможе принести не тільки моральне задоволення, але й відчуття повернення до себе. Власне, з такими настроями я і писав свої книги. Я писав їх в моменти дауншифтингу. Це моменти, коли людина вже досягла досить впевненого підйому і раптом вирішує на деякий час відмовитися від професійного росту, поїхати кудись за кордон, в теплі східні краї. І там розмірковувати над життям. Я обрав для себе Дахаб (Єгипет), де займався написанням книжок», - розповів про власні відчуття Любко Дереш.


Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031230 авторів
351 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій