преса

Автор: Ольга Сизова
Видання: Всеукраїнська ФРІ

Любко Дереш у Черкасах

Любко Дереш у Черкасах

9 листопада 21013 року Черкаси відвідав молодий відомий письменник Любко Дереш із презентацією книг «Остання любов Асури Махараджа» та «Миротворець». Зустрічі відбулися в Інституті української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, в Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Василя Симоненка та у книгарні «Буквиця».

Як відомо, Любко Дереш, м’яко кажучи, прокинувся відомим. Його перший роман «Культ» (2001) відразу став бестселером. Нецензурна лексика, бійки, небезпечні забавки «тінейджерів» – тема близька для українських підлітків, які зазвичай дорослішають рано. Роман «Поклоніння ящірці» став логічним продовженням «Культу». Відношення до Дереша серед читацької спільноти було різним: одні – лаяли, інші – боготворили, байдужих не було.

«Остання любов Асури Махараджа» та «Миротворець» суттєво відрізняються від інших книг автора. Захоплення індійською культурою далося взнаки.

На зустрічах із читачами письменник поводився чемно, відповідав на запитання та роздавав автографи усім бажаючим.

Отож, ми маємо можливість познайомитися із новим Дерешем, який не пише про насильство і не вживає нецензурну лексику. Як сказав сам автор, він віднайшов новий світ, чистий і прекрасний. Його на це надихнули індійська культура та незвичний побут самих індусів. Новий роман письменника про кохання демона-нага до звичайної земної дівчини.

А тому кожен має можливість вирушити у таємничу мандрівку дивними світами, у яких живуть містичні істоти-наги і самому поринути у фантасмагоричну атмосферу фантазій Любка Дереша.

Чого і бажаю всім.

Р.S. Зустріч стала можлива завдяки організаторській підтримці Черкаської обласної організації НСПУ (відповідальна Оксана Галаєва), Черкаського обласного літературного об’єднання ім. В. Симоненка (міського осередку «ФРІ») та фінансовій ­– видавництва «Нора-Друк», «Кальварія», електронного контенту «Bookland UA».

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій