преса

Видання: proKorosten

«ЗАВИГРАШКИ» ВАЛЕРІЯ НЕЧИПОРЕНКА

28 березня в центральній бібліотеці ім. М. Островського було презентовано книгу видатного коростенця, заслуженого журналіста України, письменника, багаторічного заступника генерального директора УНІАН Валерія Нечипоренка «Завиграшки».

«Завиграшки» – це не просто пам’ятна збірка вибраного з творів В. Нечипоренка. Це книга про життя у всіх його проявах. Збірка складається з семи розділів та представляє різні грані творчості журналіста та, за його власним висловом, «колишнього письменника» В.Нечипоренка – від незавершеного автобіографічного роману «Завиграшки», лірично-філософських новел у «Корабликах», реалістичних сюжетів у «Мінюні» та майже «кожелянківських» – у «Реалізмі інших реальностей» до іронічних «Дивних людей» і публіцистичного «Буде краще».

Завершується книжка коротким життєописом автора та невеличкою підбіркою спогадів «про невтомного генератора ідей, іронічного політтехнолога, переконаного гуманіста, вигадливого мандрівника екзотичними місцями, який всюди і завжди залишався питомим коростенцем».

У художньому оформленні книжки використано роботи його доньки — Галини Інгули. Відбір, упорядкування текстів і підготовку видання здійснили Петро та Ксенія Мацкевичі за активною участю вдови та сина автора: Любові Дмитрівни та Костянтина Нечипоренків.

Коростенський міський голова Володимир Васильович Москаленко розповів про непосидючість та креативність Валерія Петровича, про його творчу спадщину, про відстоювання інтересів Коростенщини на державному рівні. Під час презентації син Валерія Нечипоренка Костянтин висловив подяку друзям, колегам та однодумцям, за сприяння яких було здійснено це видання.

Багато гарних слів було сказано цього дня, а насамперед слів подяки видатному коростенцю за любов до рідного краю, до його мешканців, до культури та історії. І як писав сам Валерій Нечипоренко: "Життя - це гра: захоплююча, яскрава і трохи кумедна. Тож і живімо завиграшки. Щоб було про що згадати..."

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій