преса

Видання: Літературний подкаст "кабі.net"

Презентація роману Оксани Форостини «Duty Free»

http://dzyga.com/podcast/2013/02/06/prezentatsiya-romanu-oksany-forostyny-duty-free/
30 січня 2013, в середу, о 19:00
у арт-кафе «Квартира 35»(Львів, вул.Вірменька, 35, «Дзиґа», 2-ий поверх) відбулася презентація роману Оксани Форостини «Duty Free».

Сміливий дебют нинішнього заступника редактора часопису «Критика», яка не побоялася призначити презентацію в місті і місці, куди однозначно прийдуть люди, які впізнаватимуть себе у героях її роману.

Так і сталося…

Відповідно до назви, книга почала вільну подорож вже зі своєї першої презентації. Перший примірник з автограф-сесії книги, що символічно відбулася в зоні duty free терміналу B «Борисполя», полетів в Афіни. Також роман «Duty Free» взяли з собою на борт пасажири рейсів на Бухарест, Тель-Авів, Бангкок та навіть екіпаж приватного літака, який вирушив у Москву.

Ось декілька перших відгуків про роман:

Українська атмосфера дев'яностих-нульових і середовище більш-менш мистецького Львова, пропущені через «очуднену» призму свідомості американського напівукраїнця Елайджи. Наскільки болісним чи, навпаки, комічними виявляються його прозріння від зіткнення уявної України з реальною (як то з найсмачнішими товарами в duty free)? Відповідь на це запитання призначена винятково для дорослої аудиторії.
Олександр Бойченко

Оксана не хоче, щоб роман називали суто львівським. Бо історія розвивається і в Києві, і у Львові, і в Франківську, і в Тернополі, і в Чикаго. Приміром, у Тернополі з'являється не менш колоритний персонаж Назар Степанович, жирові складки якого заледве поміщаються в його «лексус»...
Ірена Карпа, письменник

Був вражений якісною манерою письма. Це приклад жіночої інтелектуальної прози. Але книга хитро написана від імені чоловіка.

«Duty Free» призначений винятково для мандрів. На будь-які відстані і з будь-якою метою.Про цілісність сюжету поки що нічого не скажу. Очевидними є декілька речей. Це роман із цікавими міркуваннями про життя в Україні та за кордоном, про життя дітей діаспорян. А ще — про втрачене покоління митців межі 1980—1990-х, про кризу свідомості після краху СРСР та інші цікаві речі.
Ірина Славінська, телеведуча ТВі, літературний оглядач

Ну що, пацани, вставили вам?
Марек, один з персонажів[книги, реальна особистість

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій