преса

Видання: «Правда.if.ua»

В Івано-Франківську презентовано 3ч. Чарівного Сві

http://pravda.if.ua/news-20525.html
02.06.2011

Люди залишаються людьми не залежно від того, в які ситуації закидає їх життя. Такою ідеєю просякнуто роман львівського письменника Тимофія Гавриліва «Чарівний світ», третю частину якого автор презентував днями івано-франківським читачам в Івано-Франківському Кульутрно-мистецькому центрі «Є». Презентована книга, яка носить назву «Чарівний світ між тоді і тепер» об’єднує дві попередні частини роману і розкриває деякі речі, які зі змісту двох попередніх книг залишились, на думку автора, незрозумілими.
Відтак, в книзі зберігається властива двом попереднім частинам зворотня хронологія розповіді, аж до моменту, коли, як стверджує пан Гаврилів, «бомжиха знайшла маленького героя на смітнику», власне як зберігаються його телетайпний стиль та його світлий незлий гумор. А головний герой – той самий виходець з «дна суспільства» - колишній безхатченко, якому дивом вдалося змінити свій статус.
Модератором презентації виступив письменник Володимир Яшкілє, який охарактеризував автора книги, як письменника, якого «варто читати і який недостатньо ще оцінений», письменника «другої хвилі після проголошення Незалежності України». З його слів, першими були вісімдесятники і ті хто до них прилинув «у тусовковому плані». «Тимофій Гаврилів приніс новий меседж в українську літературу, - розповідає пан Єшкілєв, - він запам’ятався мені своєю високою культурністю. Вже в перших збірках було видно, що це людина, яка живе культурою – живе, як риба у воді. Ця культура підкупала. З іншого боку це і насторожувало. Але Тимофій знайшов свій шлях – це шлях Одісея. Коли вийшов його роман «Де Твій дім, Одісею» ясно стало, що ця людина мандрів».
Зі слів самого автора, в його романі нема жодного автобіографізму, але це не значить, що він є цілковитою вигадкою. Все тут на основі особистих спостережень, а також матеріалів преси та телебачення

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031230 авторів
351 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій