преса

Видання: Фонд Віктора Пінчука

Фонд Віктора Пінчука представив українське виданняФонд Віктора Пінчука виступив головним ініціатором та надав фінансову підтримку у створенні українського видання книги Білла Клінтона «Час віддавати. Як кожен з нас може змінити світ на краще» (“Giving. How Each Of Us Can Change The World”). Цей проект реалізовано у партнерстві з Міжнародним фондом «Відродження» та за сприяння відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Головна ідея книги - продемонструвати, що громадська активність та готовність до служіння можуть бути могутнім чинником змін у світі.

Нинішня епоха – це час, коли народжується новий тип соціального світоустрою. Найсучаснішим способом існування людства, яким ще донедавна було суспільство споживання, стає суспільство, що здатне віддавати. Все більше людей розглядають допомогу іншим як важливу частину свого життя. Потенціал розвитку благодійності величезний — майже половина мешканців України, згідно з соціологічними опитуваннями, готова в той чи іншій спосіб допомагати людям. Саме тому ця книга видається сьогодні в Україні.

В рамках ІІ-ї Міжнародної конференції Українського форуму благодійників «Філантропія та криза: від споживання до активних дій», що проходить 19 лютого в Києві, Фонд Віктора Пінчука представив українське видання «Час віддавати» та подарував всім учасникам по примірнику.

Україномовна версія книги «Час віддавати» випущена видавництвом «Кальварія», і доступна у вільному продажі на території України.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728230 авторів
351 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій