преса

Автор: Орест ЛЕЩИШИН
Видання: Джерела Трускавця, сайт

“КАЛЬВАРІЯ” “ВІДКРИЛА” МОЛОДІ ТАЛАНТИ

http://www.djerela.com.ua/?MOD=print&post=212

Цікава зустріч для бібліофілів відбулася в центральній бібліотеці. Перед працівниками і відвідувачами бібліотек та перед усіма бажаючими любителями книг виступили виконавчий директор львівського видавництва “Кальварія” Юрій Сокирка та молода, але вже відома київська письменниця Тетяна Винокурова-Садиченко.

Пан Юрій розповів про видавництво, яке працює ще з 1991 року. Спершу спеціалізувалися на випуску навчальних посібників з права, історії, соціології, політології, потім, у зв’язку з попитом на сучасну українську художню літературу, вони заповнили і цю нішу, а ще видають переклади на українську мову творів світових (сучасних і не тільки) письменників. Серед відомих авторів Василь Кожем`янко (його стиль – альтернативна історія), відомі автори пригодницько-психологічних творів Ірен Роздобудько і Леонід Кононович, письменники і поети Юрій Покальчук, Ігор Римарук, Василь Герасим’юк та ін. Видавництво “Кальварія” може гордитися і тим, що воно відкрило для читачів молодого письменника-містика Любка Дереша. Справді „Кальварія” першою взялася друкувати його книги, випустила перші три його повісті, які й принесли автору популярність. Видавництво вчинило сміливо, адже “Поклоніння ящірці” Любко Дереш написав у віці 15 років, а відомий “Культ” – 16.
Ще одне “відкриття” “Кальварії” – письменниця Тетяна Винокурова-Садиченко – про себе розповіла сама. З дитинства любила книги, адже її мама працювала в шкільній бібліотеці. Пише Тетяна в жанрі містичний реалізм, вийшли її книги “Жарт. Із життя психів”, “Жарт другий. Квіт папороті”, “Ми”, “Ілюзія”, наступна вже видається. Книги читаються легко, доступні читачам різного віку.
Гості представили нові книги видавництва. Крім книг вже перелічених авторів, представлено переклад “Майстра і Маргарити” Михайла Булгакова, Книгу Річарда Еванса “На захист історії” та багато інших.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031230 авторів
351 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій