преса

Видання: SUMNO?, Інтернет-видання та мережа блоґів

Винокурова-Садиченко презентувала дві книжки

http://sumno.com/reportage/vynokurova-sadychenko-prezentuvala-dvi-knyzhky/

10 грудня 2008 року в УНІАН зібрались художник Олександр Ройтбурд, актор і музикант Марко Галаневич, кінорежисер Валентин Васянович, письменниця Тетяна Винокурова-Садиченко та... реальні герої її роману «МИ» - для першої прес-презентації двох нових книжок Тетяни.

«Тетяна пообіцяла своїм друзям написати книжку про них - так з'явився роман «МИ», - розповіли журналістам модератори прес-презентації. «Так, зараз ви можете наживо познайомитись із героями моєї третьої книжки, - підтвердила Авторка і представила присутнім трьох своїх друзів, які стали прототипами головних персонажів роману «МИ».

«В романі мені найбільше сподобались історії, «які розповів нам Михась» - сказав лідер гурту «Даха-Браха» Марко Галаневич.

«Чесно сказати, я прочитав книжку лише вчора ввечері перед сном, але прочитав на одному диханні і заснув у чудовому настрої» - зізнався Ройтбурд. - «Особливе враження справила сільська місцина, де познайомилися герої роману».

«Я завжди читаю книжки оком режисера. І ця книжка мене роздратувала - читається легко і цікаво, але сценарію фільму я в ній не побачив» - пожалівся Валентин Васянович.Четвертий роман Тетяни Винокурової-Садиченко «Ілюзія» презентувався віртуально - книжка з'явиться у книгарнях лише наприкінці грудня. У видавців і самої авторки вона «проходить» під кодовою назвою «ІЗЯ» - за іменем головного героя, схожого на гладкого щура, який постійно жере яблука та упевнений, що існує деяка могутня організація, котра зомбує всіх людей на Землі.

«Насправді, «Ілюзія» - це суцільна імпровізація, - сказала письменниця. - Я ніколи не знала, що буде в наступному рядку, на наступній сторінці, а тим більше - чим закінчиться вся ця історія». Та й дизайн обкладинки «Ілюзії» чи то пак «Ізі», схожий на суцільний імпровіз: потилиця огрядного дядечка і допотопний телевізор чомусь із зеленим (а не «голубим») екраном, занурені у яскраво-жовті бджолині стільники.На завершення письменниця підписала перших два «свіжачка» для «крутих менів» Ройтбурда та Галаневича.

Своє привітання Тетяні з нагоди першої прес-презентації її нових книжок «МИ» та «Ілюзія» надіслав Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031229 авторів
349 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій