новини : activity

2013-10-12

Запрошуємо — вперше у Києві

Ви хочете емоційного драйву, світлого настрою та цікавого спілкування?
Тоді чекаємо на вас 13 жовтня, в неділю, о 13:00 в Києві
Таких, як він, ще надто мало серед нас — це про нашого героя, і він буде тут:
бібліотека імені Миколи Реріха, вулиця Єреванська, 12
Він — це Руслан Горовий.
І це буде найперша київська презентація однієї з найактуальніших новинок 2013 — книжки «Гагарін і Барселона» — за участі Автора.

У презентації візьме участь засновник і мажоритарний власник видавництва «Кальварія», директор PR-Prime Company, кандидат фізико-математичних наук Петро Мацкевич.

На вас чекають цікаві історії, гарні пісні, емоційний драйв, можливість придбати книжку за найнижчою в Києві ціною та отримати автограф автора — письменника та автора пісенних текстів, журналіста й режисера низки короткометражних фільмів, головного режисера «Магнолія-ТВ» та автора і керівника відомого проекту «Служба розшуку дітей» Руслана Горового.

Маєте ще питання? Тоді вам сюди: моб.тел.: (+380 50) 372 92 00, ksena@msbrand.net

На додаток
1. Невелика вибірка з того, що пишуть про «Гагарін і Барселона» в ФБ:
Інна Попович (редактор телеканалу «Львів»)
Дочитала книгу! Рекомендую — на одному подиху, дійсно про життя)))
Oksana Polischuk (редактор у газеті «Бізнес»)
У Руслана всі твори саме такі, життєві, — і пишуться, і читаються одним ковтком. Я б сказала, здебільшого вони прочитуються навіть не на одному подиху, а на одній сльозі. Бо після його оповідань про звичайні людські долі у горлі чомусь здавлює, а в душі наче виполоскано.
Була б моя воля, я б наполягала на включення творів Горового до шкільної програми для 10-11 класів — для вивчення сучасної української новелістики і просто для того, щоб у підлітків очі на життя відкривалися, а заодно і душі.
Андрій Корейба (учасник оргкомітету Lviv Startup Club)
«Гагарін і Барселона» — книжка яку прочитав за декілька годин, на одному диханні. Важко описати ті відчуття і емоції, які проживаєш разом із персонажами...
Boris Zakharov (Kharkiv Human Rights Protection Group та Independent Cultural Center "indie")
Чудова книжка Руслана Горового! Захоплююча, трагічна, подекуди комічна, з особливим почуттям гумору. І з незвичайним, режисерським поглядом автора на буття, абсурдність якого лише утверджує його реальність.

2. З рецензії креативного самурая Сергія Трухімовича (він же — письменник Алєкс Конічіва) на книжку «Гагарін і Барселона»
Правдиві історії, щиро, без прикрас і політкоректності. Докладно описано те, що відбувалося насправді довкола і всередині героїв. Відтак прості люди стали Героями, хоч і не на сторінках книги про історію України.
Читати варто. Бодай для того, аби отримати поштовх і згодом написати свою власну історію життя та вписати її в історію України.
А може цю книгу варто відкрити просто для того, аби впізнати себе…

3. Нова фотопідбірка про книгу «Гагарін і Барселона» — одну з трьох офіційних книжок 3-го Українського PR-Space Congress, який 27 вересня проходив у Києві http://www.calvaria.org.ua/gallery.php?id=1000041Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій