новини : Новинки

2013-08-15

Кузьма Скрябін рекомендує

Цікаву новинку та її презентацію готує видавництво «Кальварія» до ювілейного 20-го Форуму видавців у Львові: книжку короткої прози Руслана Горового «Гагарін і Барселона»
«Книжка — Бомба! — говорить лідер гурту «Скрябін» Кузьма Скрябін. — Сила інтелекту і слова Автора робить наш примітив родзинкою літературного твору. Книжка про життя наше, така страшна, що аж смішна. Парадоксально, але правда».
Руслан Горовий — автор і керівник відомого проекту «Служба розшуку дітей» (завдяки цьому проекту на сьогодні знайдено близько 800 дітей), головний режисер «Магнолія-ТВ», заслужений журналіст України, режисер низки короткометражних фільмів, письменник і автор пісенних текстів.
«Гагарін і Барселона» — збірка вибраних оповідань і повістей та четверта прозова книжка автора і керівника відомого проекту «Служба розшуку дітей» (завдяки цьому проекту на сьогодні знайдено близько 800 дітей), головного режисера «Магнолія-ТВ», заслуженого журналіста України, режисера короткометражних фільмів, письменника і автора пісенних текстів Руслана Горового.
У цій книжці немає жодної вигаданої історії чи персонажу — всі вони взяті з реального життя та доповнені власним, доволі багатим та різноманітним, життєвим досвідом автора. А повість «Дев’яноста хвиля міграції» — майже автобіографічна... Тож ця книжка не читається — вона проживається. Це — більше, аніж просто книжка...
«Режисерський досвід надає розповідям Руслана Горового дивовижної ясності деталей і справжньої кінематографічності — «картинки» з книжки ще довго стоять перед очима після прочитання», — візначає засновник видавництва «Кальварія» і керівник PR-консалтингової компанії PR-Prime Петро Мацкевич.
А відомий політолог Кость Бондаренко називає книжку «Гагарін і Барселона» ілюстрацією епохи через відчуття її сучасників: «Руслан Горовий робить спробу дати кілька ілюстрацій до літопису сучасності — ілюстрацій яскравих і чесних, які у майбутньому допоможуть не стільки побачити, скільки відчути нашу епоху. Відчути так, як її відчували ми, сучасники».
Продажі книжки в книгарнях і в стенді видавництва на Форумі видавців стартують 13 вересня — у день першої презентації, деталі якої буде анонсовано пізніше.

Весь проект з видання та промоції цієї книжки здійснюється за ініціативи та під особистим керівництвом засновника видавництва «Кальварія» ПЕТРА МАЦКЕВИЧА, який також є керівником PR-консалтингової компанії PR-Prime. Упорядкування книжки здійснила Ксенія Мацкевич. Дизайн обкладинки — Анатолій Омельченко.

Контакти для ЗМІ:
Ксенія Мацкевич, тел. +38050-3729200, e-mail: ksena@msbrand.net
Збут:
Львів — zbut@calvaria.org
Київ — pr@calvaria.org
Замовлення поштою — service@msbrand.net

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій