новини : activity

2008-12-11

Проза в стилі джаз

Проза в стилі джаз, або
Цап та історія про Чорного собаку

Перші автографи письменниці отримали Олександр Ройтбурд і Марко Галаневич, а Міністр Юрій Павленко надіслав своє привітання.

10 грудня 2008 року в УНІАН зібрались художник Олександр Ройтбурд, актор і музикант Марко Галаневич, кінорежисер Валентин Васянович, письменниця Тетяна Винокурова-Садиченко та... реальні герої її роману «МИ» - для першої прес-презентації двох нових книжок Тетяни.
«Тетяна пообіцяла своїм друзям написати книжку про них - так з’явився роман «МИ», - розповіли журналістам модератори прес-презентації. «Так, зараз ви можете наживо познайомитись із героями моєї третьої книжки, - підтвердила Авторка і представила присутнім трьох своїх друзів, які стали прототипами головних персонажів роману «МИ».
«В романі мені найбільше сподобались історії, «які розповів нам Михась» - сказав лідер гурту «Даха-Браха» Марко Галаневич.
«Чесно сказати, я прочитав книжку лише вчора ввечері перед сном, але прочитав на одному диханні і заснув у чудовому настрої» - зізнався Ройтбурд. - «Особливе враження справила сільська місцина, де познайомилися герої роману».
«Я завжди читаю книжки оком режисера. І ця книжка мене роздратувала - читається легко і цікаво, але сценарію фільму я в ній не побачив» - пожалівся Валентин Васянович. Четвертий роман Тетяни Винокурової-Садиченко «Ілюзія» презентувався віртуально - книжка з’явиться у книгарнях лише наприкінці грудня. У видавців і самої авторки вона «проходить» під кодовою назвою «ІЗЯ» - за іменем головного героя, схожого на гладкого щура, який постійно жере яблука та упевнений, що існує деяка могутня організація, котра зомбує всіх людей на Землі. «Насправді, «Ілюзія» - це суцільна імпровізація, - сказала письменниця. - Я ніколи не знала, що буде в наступному рядку, на наступній сторінці, а тим більше - чим закінчиться вся ця історія». Та й дизайн обкладинки «Ілюзії» чи то пак «Ізі», схожий на суцільний імпровіз: потилиця огрядного дядечка і допотопний телевізор чомусь із зеленим (а не «голубим») екраном, занурені у яскраво-жовті бджолині стільники.
На завершення письменниця підписала перших два «свіжачка» для «крутих менів» Ройтбурда та Галаневича.

Своє привітання Тетяні з нагоди першої прес-презентації її нових книжок «МИ» та «Ілюзія» надіслав Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

Довідка
Тетяна Винокурова-Садиченко (1984 р.н.) народилася та живе у Києві. Працювала репортером й аналітиком служби новин. Сьогодні Тетяна — головний редактор Інтернет-видання про сучасну культуру «Кульбіт», автор публіцистичних статей, есе та п’яти романів «Жарт. Із життя психів» (2006, «Кальварія»), «Жарт другий. Квіт папороті» (2007, 2008, «Кальварія»), «МИ» та «Ілюзія» (2008, «Кальварія»), «Звірі» (готується до видання). У 2007 році компанія Сідіком Україна придбала ліцензії та випустила аудіокнижки за двома романами Тетяни («Жарт. Із життя психів», «Жарт другий. Квіт папороті»). У червні 2008 року письменниця отримала грант Президента України для обдарованої молоді.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій