новини : activity
2005-06-17Видавниче життя
1. www.unian.net, 30.05.2005Щербатюк Олена
"Кальварійські посиденьки" пропагують книжкові рубрики у ЗМІ
...Порада друзів та власна ініціатива (на крайній випадок), найкращі порадники у виборі літератури для вітчизняного читача. Саме така проблема постала перед видавцями в Україні, де кількість преси, що пише книжкові огляди майже відсутня, а неспеціалізовані видання виділяють у кращому випадку під такі матеріали досить обмежену кількість сторінок. Зважаючи на гостроту проблеми, видавництво «Кальварія» зініціювала «посиденьки» з редакторами, журналістами та рецензентами про доцільність існування книжкових рубрик у ЗМІ та «книжкових» журналістів в Україні.
2. Новый понедельник, 06.06.2005
Анна Колесник
Готовь тексты летом...
...Но как бы ни было, обнадеживающими видятся тенденции на польском книжном рынке для украинских издателей и писателей. К украинской литературе появился инетрес. В нынешнем году он заметно увеличен.
3. Без цензури, №20 (113), 10-16 червня, 2005
Юка Гаврілова
Відвідувачки модних салонів залюбки читають сучасні українські книжки
... Видавництво "Кальварія" запропонувало, а господиня "МедЕстетЦентру" Тетяна Костенко погодилася на сміливий експеримент: продавати у своєму салоні книжки. Потім вона вирішила піти далі й організувала літературний сніданок, на який запросила авторку кількох романів Марину Гримич, літературних критиків, журналістів та своїх клієнток - успішних бізнес-леді.
4. OPTIUM, №11, июнь - июль, 2005
Где еще могла пройти презентация роскошного издания великой книги Франсуа Рабле, как не в заведении под названием "Пантагрюэль"?
5. УЛП
Такі – да! – Ну, і жо?
Петро Мацкевич
Основа цього матеріалу була підготовлена ще за результатами зустрічей українських видавців, письменників і журналістів з польськими видавцями і критиками у Кракові та Варшаві в 2004 році. І деякі її фрагменти публікувались у різних українських ЗМІ у тому ж році. Метою цих зустрічей було інформування українських видавців про те, що діється на польському ринку книжки на той час і здійснювалось за рахунок Міністерства культури Польщі. Так розпочався рік Польщі в Україні.
Після цьогорічної поїздки на Варшавський книжковий ярмарок, я вирішив доповнити минулорічні записи свіжими враженнями і опублікувати їх у повному обсязі, оскільки матеріал практично не втратив актуальності.