новини : Проект «Посиденьки в УНІАНі»

2004-11-29

Прес-реліз

Видавництво "Кальварія" дарує книжки.
27 листопада наше видавництво відсвяткувало 13 річницю. Засноване за 3 дні до референдуму про незалежність України 27 листопада 1991 року, позавчора видавництво відсвяткувало цю дату з упевненістю, що й остаточна перемога демократії в Україні відбудеться також незабаром. В УНІАНі видавництво "Кальварія" провело прес-конференцію, на якій оголосило про подарунки. Але не ті, що належаться йому в день народження, а про ті, що сама "Кальварія" приготувала в цей день.
Головний редактор "Кальварії" Петро Мацкевич показав присутнім дві теки. Одна - з півтисячею книжок для наметового містечка на Майдані. Романи Василя Кожелянка, Василя Шкляра, Леоніда Кононовича, Світлани Поваляєвої, Любка Дереша, книжки Юрка Покальчука, Марини Гримич, Лариси Денисенко, Олеся Уляненка, В'ячеслава Медвідя комплекти часопису "Четвер", перший переклад українською знаменитого "Механічного апельсина" Ентоні Берджеса вже потрапили до тих, хто днює й ночує...
Другий стосик - з книжок Андрія Кудіна "Як вижити у в'язниці" потрапить до рук тих членів ЦВК, які підписали заяву про перемогу Януковича. А особисто для п.Ківалова презентовано книжку Леся Подерв"янського "Герой нашого часу", з якої на прес-конференції була зачитана одна лиш стрічка: " Не вір, мій сину, цьому підарасу...".
Передати книжки до адресатів зголосилися активісти "Пори".
В часи революції книгарні працюють не кращим чином, а наявність поліграфічних матеріалів залежить від поставок з-за кордону, здебільшого - з Європи. Тому затримуються до читачів і перший переклад українською "Гаргантюа та Пантагрюель" Франсуа Рабле, і відновлений переклад "Бравого вояки Швейка" Ярослава Гашека. Та видавництво не згортає ані планів по випуску книжок, ані презентаційної діяльності. На сайті "Кальварії" розміщено інформацію про нові видання, що мають з'явитись ще до кінця цього року. Як повідомив присутнім Петро Мацкевич, події в Україні підштовхнули польських видавців до активніших перекладів з української. Так, напередодні річниці прийшли дві нові угоди на купівлю прав романів Любка Дереша "Культ" та "АРХЕ". І це тільки початок - про цікавість до романів українських авторів заявили також видавці Франції та Росії.
Видавництво "Кальварія", як видавництво гуманне, повідомляє: книжок "Як вижити у в'язниці" є достатньо, аби подарувати їх усім учасникам з'їзду в Северо-Донецьку і підготувати їх до нелегкого життя за гратами!

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31230 авторів
351 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій