новини : activity
2015-10-16«Лише секунда» презентується в «Новій Країні»
«У економіки з літературою спільний знаменник — зрозуміти, хто ми такі», — вважає економіст, викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи (kmbs) і лектор Відкритого Університету Майдану, співзасновник просторового концепту Freud House і громадський активіст Олексій Геращенко.Його роман «Лише секунда» став дебютом року у видавництві «Кальварія», увійшов до ТОП-7 новинок за версією видання «Домашний очаг» та нещодавно був названий однією з офіційних книжок X Бізнес форуму «Інновації в комунікаціях. Тренди 2016».
А 21 жовтня, у середу, о 19:00 відбудеться зустріч із Автором і презентація книжки в київському хабі Громадянської Платформи Нова Країна за адресою вул. Станіславського,3.
«Лише секунда» — роман про вибір, про переоцінку цінностей, про тонку межу між любов’ю та відразою, життям та смертю… У чужій квартирі Андрій випадково знаходить щоденник, у якому описане… його життя. Що станеться, якщо раптом ти знайдеш щоденник, в якому описані життя й думки, схожі на твої як дві краплі? Це насправді твій щоденник і твоє власне життя? Те, що ти сам обрав, чи лише прожив за намальованим наперед сценарієм? Головний герой шукає відповіді на запитання, які він колись давно відклав, залишив на майбутнє. І ось вони нібито вже й забулися і загубилися, проте раптом випурхнули із глибин пам’яті, тож доводиться усвідомлювати свої слабкості й бажання, пізнавати самого себе.
І в якийсь момент все стає зрозумілим. Бо вибір є завжди. Свобода волі, що здатна перетворювати світ навколо нас. Момент життя, в якому доводиться зробити найважливіший вибір.
Оксана Тодорова: Улыбка, слезы, сопереживание — все эти эмоции меня накрыли с головой! Интересное, многослойное, философское произведение. Позволит посмотреть на обыденные вещи под новым углом. Переосмыслить и задуматься о прошедших событиях и в своей жизни. Читается легко и быстро. В ткань повести вплетено большое количество историй и, в то же время, это цельное глубокое произведение… И да, она о любви, предательстве, тонкой гранью между жизнью и смертью, в общем, о каждом из нас.
«Будь-яка класифікація — це обман. Поділ за знаками Зодіаку, поділ на поганих і хороших, поділ за професіями. — стверджує Олексій Геращенко. — З класифікацією жити простіше — записав людини в якусь групу і поставив йому діагноз. Це спортсмен — нехай займається тим, що зі спортом пов’язано. Це співак — нехай робить щось з музикою. Це юрист — нехай займається законами. І найгірше, якщо людина сама почне в це вірити. Припише себе до того чи іншого пункту. Тому я думаю, що немає нічого дивного в тому, що економіст пише книгу. Гірше, якщо економіст тільки економікою займається».