новини : activity

2015-09-24

Казки на ніч від Руслана Горового

Руслан Горовий, Видавництво «Кальварія» і Бібліотека імені Реріха запрошують на першу київську презентацію книжкової новинки «Казки на ніч».

На вас чекає незабутнє спілкування, цікаві історії, які не увійшли до книжки та, звісно, сама книжка, яка потрапить до книгарень лише наступного тижня.
Спочатку це були пости у Фейсбуці. Упродовж року. Щодня, без винятку. Про людей і не дуже. Про Україну і не зовсім. Про вчора, сьогодні і завтра. З акцентами, і без остогидлих повчань «як жити».
Потім це стало книжкою — збіркою вибраних оповідок і світлин, що своєю чесністю, ніби вода, точать камінь кожного, хто «присів» на читання. Попри всю трагічність нашого сьогодення «Казки на ніч» дають надію, мрію і спокій. Вони дають відчуття, що ми всі — свої і разом проживаємо це життя. А значить — прорвемося і будемо жити. Якось так... Миру нам.

Мох Perkalaba: Казка на ніч — то велика відповідальність. На сон. На заспокоєння. На мрії. В Казках на ніч Руслана Горового ви навряд чи знайдете ліки від безсоння, але там є спокій. Спокій життя, яке, попри всю трагічність, завжди дає надію. І мрію.

Марія Бурмака: Спочатку це були пости у FB. Про те, що навколо, про те, що тривожить і згадується. Потім я почала їх чекати, ці Казки на ніч. Заради того відчуття, що ми всі — свої, ніби і разом проживаємо це життя. А значить і не страшно, а значить прорвемося і будемо жити.

Тарас Тополя, лідер гурту «Антитіла»: Казки на ніч від Горового стали традиційним вечірнім читанням для багатьох друзів і читачів у Фейсбуці. Не скажу, що завжди засинав спокійно після них. Адже іноді Руслан здіймав «в ефірі» такі теми, після яких серце калатало. Від обурення або навпаки від радості. Про людей, їхні прості, але глибокі історії. З акцентами, але без остогидлих повчань «як жити». Нариси для роздумів, які своєю чесністю, ніби вода, точать камінь кожного, хто «присів» на їхнє щовечірнє читання.

Так це було у Львові


Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій