новини : activity

2015-08-19

«Укропи Донбасу» Руслана Горового в Туреччині

У День Незалежності України, 24 серпня, в Анталії відбудеться турецька прем’єра фільму «Укропи Донбасу» за участі режисера Руслана Горового. Фільм показуватимуть із турецькими субтитрами в приміщенні Antalya Bülent Ecevit Kültür Merkezi'nde. Початок о 19:00.

Туреччина стане п’ятою країною, в якій представлено цю документальну стрічку українського режисера і письменника Руслана Горового. Українська прем’єра фільму «Укропи Донбасу» відбулася в квітні цього року на телеканалі «ЧП.INFО». Ще навесні відбувся показ фільму в Сахарівському центрі в Москві (Росія), але без участі режисера. А вже у липні липня режисер представив фільм у Берліні, Дрездені та Варшаві німецькою та польською відповідно.

«Укропи Донбасу» — документальна стрічка режисера телекомпанії «Магнолія-ТВ» Руслана Горового. Розповідь про рік життя родини з Луганщини. Вікторія і Александр. Фермери, які з нуля намагаються підняти господарство в степах Донбасу. Попри те, що у голови родини немає руки і ноги, цим сильним духом людям все вдається. І раптом все рушиться. Псевдо-референдум, війна, життя в окупації. Подружжя починає допомагати українській армії. Далі полон і понад три місяці знущань у підвалах ЛНР.

Руслан Горовий — головний режисер «Магнолія-ТВ», автор відомого проекту «Служба розшуку дітей», кінорежисер, волонтер. Але крім того він — письменник, який втілює свій багатий життєвий досвід у дотепні, сумні, реалістичні, романтичні оповідання та повісті. Читачі полюбляють його книжки за щирість емоцій, реалістичність історій та героїв і кінематографічність розповіді.
Автор книжок «Гагарін і Барселона», «Buenos dias, chica», «Країна “У”», «Таран», «Ген воїна», «Казки на ніч» і документальних фільмів «Спецпроект “Система”», «Київський потоп» та «Укропи Донбаса».

«Донбас — це таке місце, де поруч живе багато людей з різних світів. Навіть на відбитій в окупантів території. Чим дихають всі ці люди? Про що думають? Я намагався все це показати через одну родину. А вона настільки неординарна, що це важко пояснити на словах», — говорить Руслан Горовий.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій