новини : activity

2014-03-24

27.03.14 Відкрита лекція Володимира Дмитренка

Підказки зі Стародавнього Риму
Відкрита лекція Володимира Дмитренка про те, навіщо сьогодні звертатися до історії Стародавнього Риму

27 березня (у четвер) о 19:00 в книгарні «Читай-город» за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 3Б
з відкритою лекцією виступить експерт з питань аналізу інформації та прогнозування, автор статей з проблем сучасної геополітики, опублікованих в Україні, Росії та Чехії, автор нових біографій римських імператорів і дослідження «Розвідка та інші таємні служби Стародавнього Риму і його супротивників», у минулому — аналітик військової розвідки Володимир Дмитренко.

Історія має свої закони. Але розумінню цих законів заважає, передовсім, пропагандистський підхід до фіксації подій минулого. Щоб зрозуміти закономірність історичних процесів, треба лишити у спокої всі емоції та власні симпатії, не вигадувати, не створювати «міфологію», а фіксувати і вивчати реальні події. Тільки маючи справжні, а не вигадані результати досліджень, можна побачити справжні, а не вигадані, закономірності розвитку історичних процесів і зі стовідсотковою точністю прогнозувати їх на багато років вперед. Адже знанням справжніх законів історії можна ефективно користуватись, скеровуючи належним чином хід сучасних подій.

Хоч як це парадоксально, проте книжки Володимира Дмитренка про справжню історію Стародавнього Риму в наш заполітизований час надзвичайно актуальні — автор більш ніж 30 років збирав і аналізував матеріали про державний устрій, спецслужби, політичних діячів, вірування та звичаї Стародавнього Риму, що проіснував як держава понад тисячоліття. Тож ми маємо чудову можливість вивчити ті процеси, що ведуть будь-яку, навіть маленьку державу, якою попервах був Рим, до розквіту, перетворюючи її у світову наддержаву, і ті процеси, що позбавляють державу сили і призводять до її зникнення.
Книжки Володимира Дмитренка з історії Стародавнього Риму не мають світових аналогів. З одного боку — це справжні наукові історичні дослідження, у яких автор, у минулому аналітик військової розвідки, покладається лише на перевірені з кількох незалежних джерел факти. З іншого боку — це захопливе читання навіть для «невтаємничених».

Три із сімох виданих книжок Володимира Дмитренка можна буде придбати просто в книгарні та отримати автограф автора: «Октавіан Август. Народження Римської імперії», «Імператори Тіберій, Калігула, Клавдій. Римська імперія після Октавіана Августа», «Імператор Нерон. У вирі інтриг».

Місце проведення: книгарня «Читай-город», вул. Богдана Хмельницького, 3Б, Київ. Початок: о 19:00.

Додаткова інформація та акредитація для ЗМІ:
• +380503729200
• pr@msbrand.net

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій