новини : activity

2014-03-04

Перевтілення Руслана Горового

Письменник, журналіст і режисер-документаліст Руслан Горовий став головним героєм і співрежисером нового кліпу гурту «АнтитілА».

Гурт «АнтитілА» презентував відеокліп на титульний трек з нового альбому «Над полюсами». Головні ролі в кліпі зіграли письменник, журналіст і режисер-документаліст Руслан Горовий, актриса Київського театру імені Івана Франка Олена Фесуненко та двоє дітлахів — Володимир Машук і Аня Іванова. Руслан Горовий також став і співрежисером кліпу. Автором сценарію відео виступив вокаліст групи Тарас Тополя, а режисером і продюсером — клавішник Сергій Вусик.

На тлі останніх подій кліп звучить особливо актуально: «ми — одна душа», хоч і по-дурному «повелись на фокус, повірили в ілюзію, що ми — вороги», «втратили суть, для чого бути разом»; це так важко, скинути непотріб з душі та повернутися до тих, хто чекає на тебе, але варто пам’ятати: все, що нас розділяє, починається в нашій власній голові…

Зйомки відео «Над полюсами» проходили в екстремальних умовах. На весь знімальний процес пішло три дні, протягом яких знімальній групі довелося побувати в трьох різних локаціях, розташованих на досить великій відстані одна від одної.
Перший знімальний день проходив на відкритій місцевості біля Канівського водосховища, що в 100 км від Києва. У тих зйомках із акторів був задіяний лише Руслан Горовий. Він зміг віднайти можливість у час відпочинку між висвітленням революційних подій, та при температурі -26C і шквальному вітрі працювати більше семи знімальних годин. До речі, Руслан Горовий, письменник, журналіст і головний режисер «Магнолія ТВ», виступив ще й другим режисером відео «Над полюсами».
Другим майданчиком для зйомок стала зруйнована Іллінська Церква поблизу села Циблі в Переяслав-Хмельницькому р-ні. Цю локацію музиканти знайшли випадково, розглядаючи кілька років тому Дніпровські береги на супутниковій карті. «Унікальна вона тим, що до неї можна дістатися лише взимку, пройшовши не менше двох кілометрів по льоду, який тріщав під ногами під вагою знімального обладнання та реквізиту, — говорить Сергій Вусик. — Безумовно, виникали думки все зупинити і повернутися назад, зійти з льоду на берег, але й ці труднощі ми подолали».
«Найважче було працювати у Циблях, це якраз був день найнижчої температури — мінус 26. І вітрюган серйозний був. Для кліпу, так ніби й нічого, однак замерзли сильно, — зізнається Руслан Горовий.Але розуміючи те, в яких умовах лишилися стояти побратими на Майдані, то ці мороз і вітер здавалися легкою дитячою забавкою. Ну і, звісно, з дітьми сподобалося працювати. І Вовка, і Аня — смішнючі та дуже талановиті. Про Олену Фесуненко я взагалі мовчу — профі є профі. Наскільки вдалося все — судити не мені, а глядачам».
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій