новини : activity

2013-11-28

У Києві презентують «емоційний щоденник епохи»

29 листопада (п’ятниця) у Києві в центральній Книгарні «Є» відбудеться презентація книги, яку називають ілюстрацією та емоційним щоденником епохи, книгою про українців та колекцією правдивих історій, без прикрас і політкоректності: Руслан Горовий «Гагарін і Барселона».
Під час презентації
ви почуєте фрагменти найлюдянішої книжки року від:
• чарівної Альбіни Броль, тележурналістки й телередактора
• безкомпромісного Андрія Середи, співака і актора, лідера легендарного гурту «Кому вниз»
• загадкової Ірини Грей, радіоведучої та співачки, акторки та режисера дубляжу фільмів — її голосом в Україні розмовляють герої більше 30-ти світових кінострічок
ви побачите візіо-трейлер «Гагарін і Барселона» від:
• Автора книжки Руслана Горового
вам запропонує своє професійне бачення книжки літературознавець:
Олеся Стужук, науковий співробітник Інституту літератури ім. Т.Шевченка НАНУ, фантастознавець і викладач Києво-Могилянської академії.
І, зрештою, ви матимете можливість поспілкуватися з цікавими людьми — учасниками та гостями презентації, отримати автограф Автора та придбати гарну книжку!

Автор книги — Руслан Горовий — більше відомий як журналіст і головний режисер «Магнолія ТВ», автор і керівник відомого проекту «Служба розшуку дітей», кінорежисер.
Але крім того він — письменник, який втілює свій багатий життєвий досвід у дотепні, сумні, реалістичні, романтичні оповідання та повісті. Книга «Гагарін і Барселона» — четверта у його письменницькій кар’єрі. До неї входять повість «Дев’яноста хвиля еміграції» та оповідання. Як каже сам автор, усі його тексти беруть початок у реальних історіях, а повість «Дев’яноста хвиля еміграції» — взагалі майже автобіографічна.
Відомий політолог Кость Бондаренко називає книжку «Гагарін і Барселона» ілюстрацією епохи через відчуття її сучасників: «Руслан Горовий робить спробу дати кілька ілюстрацій до літопису сучасності — ілюстрацій яскравих і чесних, які у майбутньому допоможуть не стільки побачити, скільки відчути нашу епоху. Відчути так, як її відчували ми, сучасники».
«Книжка — бомба! — говорить Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін), лідер гурту «Скрябін». — Сила інтелекту і слова Автора робить наш примітив родзинкою літературного твору. Книжка про життя наше, така страшна, що аж смішна. Парадоксально, але правда».

Чекаємо на вас за адресою: Київ, вул. Лисенка, 3-а, Книгарня «Є».
Початок: о 18:00.

Із запитаннями дзвоніть +380503729200 або пишіть pr@msbrand.net

Для попереднього знайомства
• Трейлер першої презентації нової книги Руслана Горового «Гагарін і Барселона» у «Львівській копальні кави» в рамках 20-го Форуму видавців http://youtu.be/igQq4J8Cm-I
• Про творчість, нову книгу «Гагарін і Барселона», журналістику та кіно говорить заслужений журналіст України, письменник Руслан Горовий у програмі «Культ особи» на хвилях радіо «Промінь». Ведучі — Ярина Скуратівська та Катерина Луцька. 17.09.2013 http://schedule.nrcu.gov.ua/grid/channel/period/item-listen-popup.html?periodItemID=220511
• Інтерв’ю Руслана для ВВС Україна http://www.bbc.co.uk/ukrainian/entertainment/2013/11/131121_book_2013_interview_gorovyi_vc.shtml
• «Прямим текстом». «Відверті бесіди з непересічними особистостями» — Руслан Горовий в гостях у телеканалу ZIK http://youtu.be/2DO5qrAOh8I

Кілька відгуків про книжку «Гагарін і Барселона»:
Надія Васіленко-Коровянська, художниця: Прочитала... Художньо, вражаюче, людяно... Дякую!
Антоніна Юрченко, керівник агенції Confetti компанії Євроіндекс: Коли я читала цю книжку, в мене перед очима була картинка: хлопець ножем вирізає на дереві якісь важливі для нього слова. Така ця проза: справжня, як життя, рельєфна, і ріже по-живому. Ніяких хепі-ендів, але не полишає відчуття чогось світлого. Однозначно раджу читати, друзі.
Олександр Пархоменко, фотограф: Я прочитал. Соберусь с мыслями напишу более подробные впечатления от своей первой украинской книжки. Руслан, все прошел — и смех и боль, растворился в твоей среде! Сила... Именно она вытекает, а скорее наполняет твою книгу через исреннюю, правдивую подачу настоящей материи Жизни. Спасибо друже! Силен!
Інна Попович, редактор телеканалу «Львів»: Дочитала книгу! Рекомендую — на одному подиху, дійсно про життя))) … дуже просто простежується вся доля простої людини через призму обірваних життєвих моментів, і так я теж чекаю продовження)))
Оксана Поліщук, редактор газети «Бізнес»: У Руслана всі твори саме такі, життєві, — і пишуться, і читаються одним ковтком. Я б сказала, здебільшого вони прочитуються навіть не на одному подиху, а на одній сльозі. Бо після його оповідань про звичайні людські долі у горлі чомусь здавлює, а в душі наче виполоскано.
Була б моя воля, я б наполягала на включення творів Горового у шкільну програму для 10-11 класів — для вивчення сучасної української новелістики і просто для того, щоб у підлітків очі на життя відкривалися, а заодно і душі.
Андрій Корейба, учасник оргкомітету Lviv Startup Club: «Гагарін і Барселона» — книжка яку прочитав за декілька годин, на одному диханні. Важко описати ті відчуття і емоції, які проживаєш разом із персонажами...
Борис Захаров, експерт Харківської правозахисної групи та керівник Незалежного культурного центру INDIE: Чудова книжка Руслана Горового! Захоплююча, трагічна, подекуди комічна, з особливим почуттям гумору. І з незвичайним, режисерським поглядом автора на буття, абсурдність якого лише утверджує його реальність.
Іван Рябчій, Інтернет-видання «Літакцент»: Звісно, фах режисера накладає на книжку відповідний відбиток: часом вона читається, як добре написаний сценарій. І не дивно, що в Горового, як він зізнається, видавці просять романи — роман у такому темпі, як повість «Дев’яноста хвиля міграції», став би хітом.
Іванна Щербина, директор бібліотеки імені М.Реріха: Книгу прочитала одразу до кінця, не могла відкласти, поки не дочитаю. Кожну історію переживаєш, десь смієшся, десь плачеш, навіть — дратуєшся на героїв. Але жоден рядок не залишає байдужим.
Петро Мацкевич, засновник і основний власник видавництва «Кальварія», директор PR-Prime Company: Режисерський досвід надає розповідям Руслана Горового дивовижної ясності деталей і справжньої кінематографічності — «картинки» з книжки ще довго стоять перед очима після прочитання.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій