новини : activity

2013-11-26

Емоційний щоденник епохи. Презетація в Києві

Видавництво «Кальварія», Книгарня «Є» та PR-Prime Company запрошують
29 листопада (п’ятниця) о 18:00 на презентацію книжки, яку називають ілюстрацією епохи, емоційним щоденником і книгою про нас усіх:

Руслан Горовий. «Гагарін і Барселона»

Ви почуєте фрагменти найлюдянішої книжки року від:
• чарівної Альбіни Броль, тележурналістки й телередактора
• безкомпромісного Андрія Середи, співака і актора, лідера легендарного гурту «Кому вниз»
• загадкової Ірини Грей, радіоведучої та співачки, акторки та режисери дубляжу фільмів — її голосом розмовляють герої більше 30-ти світових кінострічок.
Ви побачите візіо-трейлер «Гагарін і Барселона» від:
• Автора книжки Руслана Горового, журналіста, письменника та режисера, автора відомого проекту «Служба розшуку дітей» та головного режисера «Магнолія-ТВ».
Вам запропонує своє професійне бачення книжки літературознавець:
• Олеся Стужук, науковий співробітник Інституту літератури ім. Т.Шевченка НАНУ, фантастознавець і викладач Києво-Могилянської академії.
І, зрештою, ви матимете можливість поспілкуватися з цікавими людьми — учасниками та гостями презентації, отримати автограф Автора та придбати гарну книжку!

Адреса місця зустрічі: Книгарня «Є», Київ, вул. Лисенка, 3-а
Якщо є питання, дзвоніть +380503729200 чи пишіть pr@msbrand.net

Деякі враження від «Гагарін і Барселона»:
Андрій Кузьменко (Кузьма), лідер гурту «Скрябін»: Книжка — Бомба! Сила інтелекту і слова Автора робить наш примітив родзинкою літературного твору. Книжка про життя наше, така страшна, що аж смішна. Парадоксально, але правда.
Надія Васіленко-Коровянська, художниця: Прочитала... Художньо, вражаюче, людяно... Дякую!
Антоніна Юрченко, керівник агенції Confetti компанії Євроіндекс: Коли я читала цю книжку, в мене перед очима була картинка: хлопець ножем вирізає на дереві якісь важливі для нього слова. Така ця проза: справжня, як життя, рельєфна, і ріже по-живому. Ніяких хепі-ендів, але не полишає відчуття чогось світлого. Однозначно раджу читати, друзі.
Олександр Пархоменко, фотограф: Я прочитал. Соберусь с мыслями напишу более подробные впечатления от своей первой украинской книжки. Руслан, все прошел — и смех и боль, растворился в твоей среде! Сила... Именно она вытекает, а скорее наполняет твою книгу через исреннюю, правдивую подачу настоящей материи Жизни. Спасибо друже! Силен!
Інна Попович, редактор телеканалу «Львів»: Дочитала книгу! Рекомендую — на одному подиху, дійсно про життя))) … дуже просто простежується вся доля простої людини через призму обірваних життєвих моментів, і так я теж чекаю продовження)))
Оксана Поліщук, редактор газети «Бізнес»: У Руслана всі твори саме такі, життєві, — і пишуться, і читаються одним ковтком. Я б сказала, здебільшого вони прочитуються навіть не на одному подиху, а на одній сльозі. Бо після його оповідань про звичайні людські долі у горлі чомусь здавлює, а в душі наче виполоскано.
Була б моя воля, я б наполягала на включення творів Горового у шкільну програму для 10-11 класів — для вивчення сучасної української новелістики і просто для того, щоб у підлітків очі на життя відкривалися, а заодно і душі.
Андрій Корейба, учасник оргкомітету Lviv Startup Club: «Гагарін і Барселона» — книжка яку прочитав за декілька годин, на одному диханні. Важко описати ті відчуття і емоції, які проживаєш разом із персонажами...
Борис Захаров, експерт Харківської правозахисної групи та керівник Незалежного культурного центру INDIE: Чудова книжка Руслана Горового! Захоплююча, трагічна, подекуди комічна, з особливим почуттям гумору. І з незвичайним, режисерським поглядом автора на буття, абсурдність якого лише утверджує його реальність.
Кость Бондаренко, політолог: Руслан Горовий робить спробу дати кілька ілюстрацій до літопису сучасності — ілюстрацій яскравих і чесних, які у майбутньому допоможуть не стільки побачити, скільки відчути нашу епоху. Відчути так, як її відчували ми, сучасники.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій