Назар Крук

Мисливці

ISBN: 9789666633067
Класифікатор: Українська художня література. Проза
Серія: para bellum
К-сть сторінок: 144

«Мисливці» — це продовження історії, що розпочалась у першому романі Назара Крука «Звірі». Джокеру та Максові вдалося вирватися з-під опіки Контори. Принаймні так вважали вони.

Джокер працює редактором газети у маленькому провінційному містечку. І раптом до його кабінету заходить Доктор Зло... Виявляється, що весь цей час Жарох слідкував за Джокером, а Доктор Зло — за Максом. Доктор Зло просить Джокера допомогти вмовити Макса повернутись до БЮРО, бо там починають відбуватись дивні речі. Щоб переконати Джокера допомогти йому, Доктор повідомляє Джокеру, що вбили Жароха, який колись був Джокеру і за батька і за маму.

Джокер разом з Максом повертаються до Бюро. І тут з’ясовується, що кількість дітей-індиго, які володіють надзвичайними екстрасенсорними здібностями, у САНАТОРІЇ зросла настільки, що Доктор Зло без допомоги Макса просто не може з ними впоратись. Більше того, надзвичайні здібності цих дітей починають лякати керівників БЮРО і у них виникає дилема: або ліквідувати усю команду дітей-індиго, або взяти їх під контроль. Єдиний хто може знайти спільну мову з цими дітьми — Макс, але єдина людина, якій Макс повністю довіряє — це Джокер.

Керівництво БЮРО передає Макса і усю групу дітей-індиго під опіку Джокера і погоджується при цьому на всі умови Джокера. Однак після кількох серйозних інцидентів, керівництво БЮРО вирішує знищити усіх підопічних Джокера разом з Максом. Джокер довідується про те, що такий наказ уже віддано, на зборах усього керівництва БЮРО. Він залишився Джокером.., тому живим з цих зборів вийшов лише він. Живим також залишився Князь — голова БЮРО, який на збори не прийшов.
Джокер у відчаї — він вважає що Макс і усі діти-індиго знищені... Але виявляється, що це не так — Князь вирішив «поставити» саме на них, і відтепер головною силою БЮРО є саме ці діти, а не професійні вбивці. Але й для Джокера Князь має роботу...

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій