Марина ГримичКнижки що вийшли у Кальварії
Варфоломієва ніч
Магдалинки
Егоїст

Мого читача не можна зарахувати до однієї категорії: це і сентиментальна домогосподарка, яка завжди тримає на спеціальній поличці книжки Марини Гримич «напохваті» — поряд з кулінарними рецептами і різноманітними дієтами; це і вишукана бізнес-леді, що ніколи не має часу, тому обирає лише достойні тексти; це й інтелектуал, який любить почитати пікантне читво за філіжанкою кави і ароматною цигаркою; це і студентка, що читає запоєм усе підряд; це і порядний чоловік — батько сімейства, у якого начебто є все, однак бракує ще чогось... Вони всі такі різні, та їх об’єднує одне: мають добрий смак і почуття гумору.
Тримати увагу читача протягом всього роману я тренувалася в тяжкій і виснажливій боротьбі з іронічною, апатичною, а часом до сліз чемною студентською аудиторією, якій багато років читаю лекції в університеті.
Представник старої журналістсько-письменницької династії, ім’я якої майже століття з’являється в періодиці, наукових, перекладних та літературних виданнях України. Народилася в Києві, увібравши в себе естетику, ментальність міста з давніми європейськими традиціями. Вчилася на перекладача південнослов’янських мов. Розпочала свою літературну діяльність як перекладач з сербської, словенської, хорватської та македонської на українську. Проте пізніше захопилася етнологією і антропологією, об’їздила в експедиціях всю Україну, захистила дисертацію. Нині очолюю кафедру етнології в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Пишу як у жанрі так званого “жіночого” (“Ти чуєш, Марго?...), так і політичного (“Варфоломієва ніч”, “Егоїст”) роману. Багато подорожую світом, та одним з найулюбленіших міст залишається Париж. Саме йому присвячено один з останніх романів — “Магдалинки”.
Мої твори: чотири романи; кілька наукових книг і підручників; донька і син...

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій