новини : Новинки

2015-08-26

Оголошено передпродаж новинки

Видавництво «Кальварія» розпочинає 10-ти денний передпродаж книжки головного режисера «Магнолія-ТВ», автора відомого проекту «Служба розшуку дітей», кінорежисера і письменника Руслана Горового «Казки на ніч». Прийом замовлень книги розпочинається з середи, 26 серпня й триває до 4 вересня включно. Всі, хто замовить і оплатить книжку в цей період, отримають її за ціною передпродажу 60 грн. (повна ціна після виходу книги складатиме 70 грн.)

Мох Perkalaba: Казка на ніч — то велика відповідальність. На сон. На заспокоєння. На мрії. В Казках на ніч Руслана Горового ви навряд чи знайдете ліки від безсоння, але там є спокій. Спокій життя, яке, попри всю трагічність, завжди дає надію. І мрію.

Спочатку це були пости у Фейсбуці. Упродовж року. Щодня, без винятку. Про людей і не дуже. Про Україну і не зовсім. Про вчора, сьогодні і завтра. З акцентами, і без остогидлих повчань «як жити». Потім це стало книжкою — збіркою вибраних оповідок і світлин, що своєю чесністю, ніби вода, точать камінь кожного, хто «присів» на читання. Попри всю трагічність нашого сьогодення «Казки на ніч» дають надію, мрію і спокій. Вони дають відчуття, що ми всі — свої і разом проживаємо це життя. А значить — прорвемося і будемо жити. Якось так... Миру нам.

«Казки на ніч» — це історії, які показують прожите країною за останні півтора року, примушують пережити це так, як переживали ми або передати дітям образ України сьогодення. Розділ «В тиші» — історії з України поза лінією фронту, «На межі» — історії з території АТО, «Трохи далі» — окупована територія, «Десь» — розповіді з різних місць, від Німеччини до Москви, і P.S. На початку було більше 300 текстів, з яких залишилось менше 70, а з декількох десятків фото — півтора десятка. Обкладинку створив добре знаний в Україні художник, ілюстратор і дизайнер Андрій Єрмоленко.

Як взяти участь?
1. Замовити книгу за цим посиланням
за цим посиланням або надіслати запит на e-mail: zbut@calvaria.org.ua, у якому зазначити свої контактні дані, кількість книжок, спосіб оплати (готівковий — перерахування на картку або безготівковий — оплата рахунку) та доставки («Нова пошта», «Укрпошта», кур’єрська по Києву).
2. Номер картки Приват-банку, на яку зможете здійснити оплату, ви отримаєте у листі-підтвердженні замовлення. Якщо обрано безготівковий спосіб розрахунку, то буде вислано рахунок для оплати.
3. Оплатити своє замовлення до 23.59 години 04 вересня. Лише так ви зможете отримати книгу за ціною передпродажу.
4. Повідомити про здійснення оплати електронним листом на адресу zbut@calvaria.org.ua з вашим прізвищем, номером замовлення та скрін-копією чеку;
5. Очікувати на книжку. Доставка видань почнеться 7 вересня.
Просимо звернути увагу на те, що доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій