новини : Новинки

2015-08-13

Новинка до Дня Незалежності України

«Вакансія для диктатора» — таку назву має книжкова новинка, яку підготували до Дня Незалежності України львівське видавництво «Кальварія» і національний проект «Книжкова Біржа».

Що стається з диктатором, коли він починає втрачати владу, а вчорашні покровителі роблять ставку на іншого? Як тоді поведеться вчорашній правитель, як вчинять його, здавалося би, вірні споборники й побратими, його близькі й навіть рідні? І на що готовий піти цей диктатор, коли під ним гойдається крісло? Розв’язка історії, описаної в новому романі Сергія Батурина «Вакансія для диктатора» цілком може стати пророчою для очільника знайомої всім країни з імперськими амбіціями, адже автор в своїх романах вже не раз передбачав реальні події.

«Диктаторами, як на мене, стають люди з особливим складом розуму й характеру. Зазвичай публіці диктатори цікаві в періоди найбільшої могутності, — говорить Сергій Батурин, — Мені як письменнику значно цікавіший момент, коли крісло гойдається під зверхником, безмежна влада на очах вислизає з рук, а вчорашні покровителі роблять ставку на іншого. Як тоді поведеться вчорашній правитель, як вчинять його, здавалося би, вірні споборники й побратими, його близькі й навіть рідні? І на що готовий піти він сам для збереження влади, що часто-густо дорівнює збереженню життя? Чи направду в цей момент в диктатора виявиться аж такий масштаб особистості, який видавався ще недавно йому самому й ввижався його підлеглим?»

«Родзинка «Вакансії для диктатора» полягає не тільки в актуальності теми, а й у гіпотетичній можливості розвитку викладених подій у реалі. Тому ми плануємо відправити примірник книги прототипу головного героя, — коментує директор проекту «Книжкова Біржа» Артем Лобанов. — Крім того, за тиждень до Дня Незалежності заплановано розпочати передзамовлення книги за спеціальною ціною та надпривабливими умовами доставки».

Вподобайте ФБ-сторінку книги

Фрагменти, доступні до читання

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій