новини : e-книги та мобільний контент

2015-06-01

«Лише секунда» з’явилась у е-форматі

Стартували продажі в е-форматі найцікавішого дебюту 2015 року — книги Олексія Геращенка «Лише секунда».
E-book у PDF і ePub форматах уже доступний в магазині ліцензійного контенту Bookland


«Трошки фраєвська історія, у міру містична, у міру цікава, приємно київська, з постійними відходами від лінії сюжету в міркування щодо всього, з чим стикався автор у житті, але це, швидше, збагачує текст, ніж дратує. — ділиться своїми враженнями від книги київський письменник і блогер, креативний директор pr-агенції Мітя Хопта. — Це дебют бізнесмена та економіста, і — окремо — для мене це укладається у майданівську традицію росту маркетингового середовища над собою, коли активні люди почали робити неочікувані речі — виколупувати бруківку чи міняти країну, захищаючи її майбутнє, створюючи прецеденти та явища, нові суспільні інститути, пишучі книги, роблячи інші важливі речі, — і все це стає феноменом нашого суспільства та чи не єдиною його надією. І це тішить».

Нагадаємо, що Олексій Геращенко більше відомий як співзасновник простору Freud House, економіст, експерт із управління фінансами, викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи (kmbs), автор безкоштовного курсу «Фінансовий менеджмент» он-лайн університету Prometheus, лектор Відкритого Університету Майдану та активний учасник громадянських ініціатив щодо реформування економіки України. Проте його дебютна книга відкриває нам філософа.

«Лише секунда» — це міська проза, роман про вибір, про переоцінку цінностей, про тонку межу між любов’ю та відразою, життям та смертю. У чужій квартирі Андрій випадково знаходить щоденник, у якому описане… його життя. Що станеться, якщо раптом ти знайдеш щоденник, в якому описані життя й думки, схожі на твої як дві краплі? Це насправді твій щоденник і твоє власне життя? Те, що ти сам обрав, чи лише прожив за намальованим наперед сценарієм? Головний герой шукає відповіді на запитання, які він колись давно відклав, залишив на майбутнє. І ось вони нібито вже й забулися і загубилися, проте раптом випурхнули із глибин пам’яті, тож доводиться усвідомлювати свої слабкості й бажання, пізнавати самого себе. Павутиння думок, переживань і спогадів, історії в історіях, відчуття неймовірної загадки... І в якийсь момент все стає зрозумілим. Бо вибір є завжди. Свобода волі, що здатна перетворювати світ навколо нас. Момент життя, в якому доводиться зробити найважливіший вибір.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій