новини : Повідомлення

2015-03-29

Воїну — гідна праця

В Україні започатковано громадську ініціативу «Воїну — гідна праця», яка опікуватиметься працевлаштуванням воїнів-інвалідів АТО.

Команда проекту займатиметься оцінкою та забезпеченням умов, необхідних для повернення на попереднє або працевлаштування на інше місце роботи воїнів з інвалідністю, отриманою внаслідок поранень під час участі в АТО. Волонтери вже працюють із потенційними роботодавцями та планують створити мережу лояльних роботодавців для працевлаштування людей з інвалідністю, що відповідають їх професійному профілю і/або можливостям, а також організовувати заходи з навчання та підвищення кваліфікації воїнів з інвалідністю з метою їх психологічної та соціальної адаптації в нових умовах

«Соціальна адаптація та працевлаштування наших воїнів, які внаслідок поранень отримали інвалідність, на наше переконання, не може бути проблемою однієї людини або її родини. — говорить керівник цієї громадської ініціативи Оксана Воропай. — Адже, окрім власне фізичної реабілітації, вони стикаються з цілим комплексом інших питань: від психологічної післявоєнної та післяопераційної реабілітації, необхідності зміни звичного роду занять і до поновлення знищених або оформлення нових персональних документів.
Це не під силу і одній громадській ініціативі. Тому ми налагоджуємо співпрацю з партнерськими організаціями приватного сектору, ГО та ініціативи, державними органами для допомоги у працевлаштуванні людей з інвалідністю як реалізацію їхнього права на працю та дотримання їхніх трудових прав
».


Для кожного з тих, із ким працюватиме ініціатива, планують залучати куратора, який не лише вестиме переговори з роботодавцями, але й підтримуватиме воїнів протягом всього періоду адаптації на новому місці. До речі, деякі компанії відгукнулись одразу, і перші пропозиції від роботодавців уже чекають на кандидатів.

А протягом півроку планується створити постійно діючу систему працевлаштування на основі автоматизованої бази даних роботодавців та воїнів-інвалідів АТО.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій