новини : Новинки

2014-09-05

Чотири зони від Руслана Горового

Рівно за тиждень відбудеться перше представлення публіці нової книги Руслана Горового «Ген воїна». Руслан Горовий — головний режисер «Магнолія-ТВ», автор та керівник відомого проекту «Служба розшуку дітей» і кінорежисер. Але крім того він — письменник, який втілює свій багатий життєвий досвід у дотепні, сумні, реалістичні, романтичні оповідання та повісті. Читачі полюбляють його книжки за гостроту емоцій, реалістичність історій та героїв і кінематографічність розповіді, а критики ж часто саме це закидають Руслану як недолік.

Вміння співпереживати та побачити живі, гострі, бурхливі почуття навіть у буденних, на перший погляд, історіях, звісно, не зникли. А ось відчути межу у новій книзі Руслана Горового «Ген воїна», де закінчується реальне, а де починається фантастичне, і, взагалі, чи є там хоч крапля вигадки — завдання не з простих.
Зона АТО, зона переїзду, зона аеропорту та зона відчуження. Або — інакше: зона віри, зона кохання, зона страху та зона надії. «Ген воїна» розпочинається з історії військового пілота у зоні АТО (оповідання «Нижче неба»), а завершується історією сучасної спецоперації в зоні відчуження ЧАЕС за участі спецпризначенців із України та Росії та розкриває нову правду про людство (повість «Ген воїна»). А між ними на вас чекають історія кохання сільського електрика та залізничниці-практикантки на провінційному залізничному переїзді (оповідання «Переїзд») та історія блогера і його розслідування таємниці загибелі своїх батьків через багато років потому (повість «Буенос діас, чіка»).
І, як завжди, майже усі герої Руслана Горового мають реальних прототипів. Навіть у тих історіях, де відбуваються, здавалось би, фантастичні події. Адже автор як професійний журналіст вкрай обережний зі своїми фантазіями.

Вміння співпереживати дає можливість Автору побачити живі, гострі, бурхливі почуття навіть у буденних, на перший погляд, історіях. А режисерський досвід надає розповідям Горового дивовижної ясності деталей і справжньої кінематографічності — «картинки» з книжки ще довго стоять перед очима після прочитання.
Петро Мацкевич, канд. фіз.-мат. наук,засновник і директор Видавництва Кальварія®

Вже за тиждень у Львові в рамках Форуму видавців можна буде почути та побачити нову книжку. Перша презентація книжкової новинки відбудеться 12 вересня у Львівській Копальні Кави.

Чи зрадив собі Руслан Горовий, чи залишився вірним своєму стилю, вирішувати вам!

Нагадаємо, що протягом минулого року Руслан представив публіці дві новинки: документальний фільм «Київський потоп» про Куренівську трагедію 1961 року на телеканалі ЧП.INFO та свою нову книжку «Гагарін і Барселона», перша презентація якої відбулася на ювілейному 20-му Форумі видавців у Львові.
Книжку «Гагарін і Барселона» було обрано однією з трьох офіційних книжок 3-го Українського PR-Space Congress, який відбувся 27 вересня 2013 як чудовий зразок storytelling. У вересні ц.р. «Гагарін і Барселона» була названа Книгою тижня книжкового порталу «Буквоїд». У листопаді книжка увійшла до довгих списків конкурсів «Книга року ВВС Україна» та «Літакцент року». В грудні 2013 одне з оповідань збірки було перекладено чеською та опубліковано разом із інтерв’ю з автором у популярному молодіжному часописі Babylon. А 10 червня 2014 Руслан Горовий представив у Празі свій документальний фільм про Куренівську трагедію «Київський потоп» (з чеським перекладом) і останню збірку оповідань і повістей «Гагарін і Барселона». Чеський переклад та інтерпретацію фільму забезпечила Чеська асоціація україністів. Інформаційну підтримку та локацію — Інститут східноєвропейських досліджень Карлового університету.
А наприкінці літа ц.р. було підписано ліцензійну угоду з Чеським радіо про радіочитання чеського перекладу оповідання «Правда» зі збірки «Гагарін і Барселона» на всій території Чеської Республіки.

Анонс першої презентації чекає на вас у YouTube
Більше про новинку «Ген воїна» читайте за цим посиланням
Вся (чи майже вся) правда про Автора є тут
Кілька слів про його попередню книжку «Гагарін і Барселона» сказано тут

Ваші питання та побажання почують і прочитають за цими контактами:
• моб. +380503729200
• e-mail: pr@calvaria.org.ua

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій